Land Rover Defenderite ritta lisatakse ajaloo võimsaim mudel

Land Rover avalikustas uue Defenderi mudelireas järgmise, sensisest veel võimsama ning luksuslikuma paketi. Tulevikus hakkab see täitma lipulaeva kohta.

Nimeks saab see Defender OCTA, mis viitab muuhulgas selgelt ka silindrite arvule mootoris. Nimelt annab sellele jõudu kahe turboga V8 kerghübriid-bensiinimootor. Uues paketis on Land Roveri sõnul kokku pandud nii luksus kui vastupidavus äärmuslikele tingimustele maastikul.

Sealjuures annab oma panuse ka 6D Dynamics õhkvedrustus. Lisaks täiustatakse ka Brembo pidureid. OCTA versioon on saadaval igas suuruses – nii 90, 110 ja 130 kerega – ja kuni kaheksa istmekohaga.

Erimudeli tunneb ära mitmete logode järgi, millest osad graveeritakse titaanile. “Uus signatuurigraafika on eriti tähenduslik, kuna Defenderil ilmub see esimest korda ning hakkab tulevikus määratlema kõiki Defenderi lipulaevu,” kinnitas Defenderi direktor Mark Cameron.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.