Uudis

Tänased liikluspiirangud: teetööde tõttu on liiklus mitmel pool Eestis häiritud

Foto: Scanpix/PM/Margus Ansu.

Maanteeameti teatel toimuvad Ida-Viru maakonnas reedel, 26. juulil, ja laupäeval, 27. juulil, asfalteerimistööd Jõhvi–Tartu–Valga maantee Jõuga ristmikul. Seoses teetöödega on suletud juurdepääs põhimaanteelt Jõuga–Raudi maanteele. Ümbersõit on tähistatud Pagari ja Illuka kaudu ning teekond pikeneb kuni 10 km.

Reedel, 26. juulil, kell 9.00 kuni 15.00 on Võru maakonnas liiklusele suletud Vaabina–Turumõisa–Sääre maanteel paiknev raudteeülesõidukoht (km 2) seoses raudteeülesõidu remonttöödega. Ümbersõit on korraldatud Antsla kaudu ning teekond pikeneb kuni 8 km.

Rapla maakonnas Tallinna–Pärnu maanteel Märjamaa–Konuvere vahelisel lõigul (km 69–78) on tööpiirkonnas kehtestatud kiirusepiirang seoses teekatte remonttöödega. Liiklus on korraldatud vastavalt ajutisele liikluskorraldusele.

Lääne-Viru maakonnas Tallinna–Narva maanteel Haljala kandis (km 87-91) on kehtestatud töötsoonis kiirusepiirang seoses sõiduteel teostatavate piirdetöödega. Liiklus on häiritud Tallinna suunalisel teepoolel.

Maanteeamet tuletab meelde, et teetöödega kaasneb tavapärase liikluskorralduse muutmine ning juhinduda tuleks ajutise liikluskorraldusvahendite nõuetest ja reguleerija märguannetest.

Kõigi hetkel kehtivate liikluspiirangute kohta saab ülevaate ka portaalist tarktee.ee.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.