Sisuturundus

Tasub teada: miks osta kasutatud Volvo just esindusest?

Eestis on kaugus kahe suurima linna vahel on alla 200 kilomeetri ning üle 300 kilomeetri naljalt riigist väljumata sirgelt sõita ei saa.

Seetõttu on siinsel turul aastatega kinnistunud nägemus, et üle 100 000 kilomeetri läbinud auto on juba suure läbisõiduga  ja 200 000 ei tohi mingil juhul ületada. Reaalselt on hästi hoitud autol ressurssi muidugi mitu korda rohkem.

See omakorda tekitab müüjates kiusatust odomeetrinäitu maha kerida ja asju varjata. See komme pole jäänud eelmisesse kümnendisse ja autode ajaloo väljaselgitamisele keskendunud teenused leiavad tihti “ideaalses korras” kasutatud autode ajaloost nii avariisid kui läbisõidu võltsimist.

Iga tegevus peab olema kirjas

Täielik ajalugu ongi kasutatud auto ostmisel kõige olulisem faktor, isegi kui auto on vaid mõned aastad vana ja väiksema läbisõiduga. Hooldused peavad olema korrektselt läbitud, kõik kuludetailid õigeaegselt vahetatud ning oluline on näha, milliseid remonttöid on aja jooksul tehtud.

Selline informatsioon on kõige põhjalikumalt olemas margiesindustel. Põhjus lihtne – kõik autod, millel on kehtiv tehasegarantii, peavad hooldusi tegema esinduses. Kuna uuemate sõidukite garantiid ulatuvad juba 5 või enama aastani, siis on ülevaade päris põhjalik.

Margiesinduste ametlik kasutatud autode valik

Seetõttu ongi mitmed suured ametlikud margiesindused loonud enda juurde ka eraldi kasutatud autode kaubamärgi, mis on kõige kindlam moodus premium-klassi sõiduki ostmiseks. Autod on seal uuemad ja pigem väiksema läbisõiduga.

Volvo kasutab nende jaoks nime Volvo Selekt ja seal müüdavad autod on läbinud kõik alla 150 000 km ja uuemad kui 5 aastat.

Kuluosad ja tarkvara

Ainult margiesindusel on võimalused ja vahendid kasutatud auto enne müüki panemist ülipõhjalikult üle vaadata ning kõik väiksemadki vead likvideerida. Iga sõiduk peab vastama tootja poolt ette nähtud standarditele ja enne kliendile üleandmist tehakse korda viimnegi pisiasi.

Näiteks kõikidel Volvo Selekt valikus müüdavatel kasutatud autodel kontrollitakse Volvo mehaanikute poolt 100 erinevat parameetrit ning vajadusel vahetatakse detailid välja, kasutades Volvo originaalvaruosi.

Tänapäeval on väga oluline, et ka kasutatud autodele pannakse tasuta värskeim tarkvarauuendus, mis tavalistel müüjatel ei tarvitse olla kättesaadav või majanduslikult mõttekas.

Kasutatud autodel on garantii

Juhul, kui tehasegarantii on juba lõppenud, siis esinduste poolt müüdavatele kasutatud autodele antakse lisagarantii. Volvo annab vähemalt 12-kuulise või 20 000 kilomeetrise garantii, mida saab pakkuda vaid ametlik edasimüüja. Lisaks tuleb Volvo Selekt autodega kaasa 12-kuuline kogu Euroopat kattev Volvo Assistance autoabi.

Ametlik esindus ei tohi riskida

Lõpuks tuleb mängu veel üks väga oluline asi – renomee.

Eraisikust müüja või tundmatum ettevõte võib riskida sellega, et kliendile müüakse varjatud vigadega või võltsitud läbisõiduga auto ja loota, et see ei tule välja.

Ametlik margiesindus sellise asjaga tegeleda ei saa. Üks viga võib tähendab niivõrd suurt mainekahju, et seda parandada on väga keeruline. Seega tehakse kõik, et nii ei juhtuks ja kliendile antakse üle parim võimalik sõiduk.

Uuri suurt valikut hästi hoitud ja hea hinnaga Volvodest siin!

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.