Autoeksperdi blogi

Neli soodsat vidinat, mis sinu autosõidu mugavamaks muudavad

Igaüks meist soovib, et autos viibimine oleks võimalikult mugav ja probleemidevaba. Tihtipeale võib ebamugavust tekitada kasvõi mõni pisiasi, näiteks halva nurga alt paistev päike või liigne müra. Toome välja mõned järelturult soetatavad vidinad, mis autoga sõitmise mugavamaks muudavad.

Päikesesirm

Juhil ja kõrvalreisijal on otseste päikesekiirte vastu olemas päiksesirmid, kuid sellist luksust ei ole enamasti tagumistel reisijatel. Kahe päikesesirmi soetamine ja näiteks uksesahtlis kaasas kandmine ei ole kuigi suur vaev, arvestades, et päikesesirm võib teinekord tulla tagumisel istmel sõitjale suureks abiks.

Tuulesuunaja

Tõenäoliselt oled neid akende kohale paigaldatud vidinaid teistel sõidukitel juba näinud. Tuulesuunajad vähendavad akent lahti hoides sõidukisse jõudvat müra ning kaitsevad samuti ka niiskuse eest. Tegu pole kalli lisaga ning nende mudelipõhiselt soetamine tagab kindla ühilduse sinu sõidukiga.

Tahvelarvuti hoidik

Järjekordne lisatarvik, mis on mõeldud pikkadel sõitudel tagumiste reisijate elu mugavamaks muutmiseks. Teine variant on kasutada tahvlit armatuuris näiteks navigatsiooni jaoks, mis tuleb kasuks kulleritele ja taksojuhtidele või sõidujagajatele.

Kõige lihtsam USB-laadija

See väike vidin võiks autos olla igaühel, vahet pole kui tihti või palju autoga liigeldakse. Kunagi ei või teada, millal telefonil või muul nutiseadmel aku tühjaks saab. Samuti ei saa kunagi välistada olukordi, kus tuleb autoga pikemat aega ühe koha peal seista. Nendel puhkudel tuleb erinevate seadmete laadimise võimalus alati kasuks.

Autoekspert – kõik autod, üks ekspert!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.