If Kindlustuse blogi

Mida teha, kui auto kindlustusremont ei vasta ootustele?

Kui viisid kindlustusremonti vajava sõiduki töökotta, kuid said tagasi auto, mille parandused ei vastanud ootustele, tuleb järgida paari kindlat reeglit, selgitas If Kindlustuse ostuspetsialist Tõnu Tammiste.

Esimese asjana tuleks ühendust võtta ettevõttega, kus remonditööd tehtud said: selleks on mõistlik kas helistada, saata ettevõttele kiri või minna töökotta kohapeale.

Tekkinud probleemi võib loomulikult edastada ka kindlustusfirmale, kes aitab mure kiirelt lahendada.

„Kõik Ifi koostööpartnerid teostavad töid vastavalt kõrgetele kvaliteedinormidele ja annavad oma tööle garantii,“ ütles If Kindlustuse ostuspetsialist Tõnu Tammiste.

Suurema hulgaga koostööpartneritest on Ifil vähemalt 10-aastane usaldusväärne ja edukas koostöö. „Meie koostööpartneritel on vajalikud tehnilised seadmed, sobivad materjalid ning kogemus- ja teadmispagas, et auto kvaliteetselt avariieelsesse seisukorda viia.”

„Klientide tagasiside on äärmiselt oluline toodete, teenuste ja protsesside parendamiseks. Sellest tulenevalt palub If pärast kahjujuhtumi lõppu hinnata igal kliendil enda kahjukäsitluse kogemust,“ lisas ta.

Tammiste märkis, et kui aastaid tagasi puudutas tagasiside paljuski remondikvaliteeti, siis praeguseks on sellise tagasiside hulk oluliselt langenud. Järjest olulisemaks faktoriks on saanud just teenindus ise kahjujuhtumi lahendamise kiirus, remondi ooteaeg, remondiprotsessi selgitamine, lubadustest kinnipidamine ja suhtlemine.

Küsimusele, et kui palju tuleb remonttöödele sellist tagasisidet, mis on negatiivse hoiakuga, vastas Tammiste, et suures plaanis on enamik kliente väga rahul ja negatiivse hinnangu on andnud vaid 1% klientidest. Kindlasti saab sealt infot kitsaskohtade kohta, millega saame veel tööd teha, et sõidukite taastamise protsessis veelgi paremat kvaliteeti pakkuda.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.