Inbanki blogi

Auto24 ja Inbank alustasid uudse auto24 liisingu pakkumist

Eesti suurim automüügiportaal auto24 alustas koostöös Inbankiga Eesti turul uudse toote pakkumist, mis kannab nime auto24 liising. Traditsioonilisest liisingust eristab uut toodet paindlikkus ning protsessi kiirus.

Erinevalt tavapärastest liisingutoodetest ei pea klient auto24 liisingu puhul tasuma esmast sissemakset ning sõlmima kaskokindlustuse lepingut. Samuti ei ole vaja autole teha hindamisakti ning vastuse taotlusele saab ühe tööpäevaga.

Auto24 juhatuse liikme Kristel Vähejausi sõnul on Eesti kasutatud autode turul hetkel tugev nõudlus pea uueväärsete ja kvaliteetsete sõidukite soetamiseks.

„Aastas müüakse auto24 portaali kaudu ligi 10 000 sõidukit hinnavahemikus 15 000-25 000 eurot ja näeme aina enam, et kliendid eelistavad saada nii auto kui ka finantseerimislahenduse ühest kohast,” sõnas Vähejaus.

Inbanki juhatuse liikme Piret Pauluse sõnul sobib auto24 liising hästi inimestele, kes väärtustavad kiiret asjaajamist ja paindlikkust.

Nõudeid on vähem

„Tavapäraselt esitavad liisingfirmad sõiduki ostjale mitmeid nõudmisi: autol peab olema kaskokindlustus, teha tuleb sissemakse ning kasutatud sõiduki ostmisel on vajalik hindamisakt. auto24 liisingu teeb eriti mugavaks see, et sõiduki omanikuks on klient, mitte finantseerija. Seetõttu ei ole eelnevalt loetletud tingimused kohustuslikud ja klient saab ise valida, kas soovib neid täita või mitte,“ sõnas Paulus.

Näiteks võib klient auto24 liisingu abil sõidukit soetades täiskasko asemel otsustada soodsama minikasko kasuks, mis kindlustab autot vaid suuremate ootamatuste vastu.

Soodne kuumaks ja kiire vastus

auto24 liisinguga on võimalik soetada 15 000-25 000 eurot maksev auto, jaotades tagasimaksed 2-6 aastale. Perioodi lõppu jääb 25% suurune jääkmaksumus, mistõttu on auto24 liisingu kuumakse kliendi jaoks soodne.

Vastuse taotlusele saab ühe tööpäeva jooksul ning auto kuulub sõiduki soetamise hetkest alates ostjale. Täpsemat infot uue toote kohta leiab veebilehelt www.auto24liising.ee

auto24 liisingu pakkuja Inbank alustas pangana tegutsemist 2015. aastal, pakkudes teenuseid oma internetipanga ja suure partnervõrgustiku kaudu. Inbank tegutseb Eesti, Läti, Leedu ja Poola tarbijafinantseerimise turul. Lisaks kaasatakse rahvusvahelisi hoiuseid Saksamaa ja Austria turult.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.