Inbanki blogi

Kaks väga kiiret ja moodsat Volkswagenit vähem kui 20 000 euro eest

Fotod:Auto24.

Oletame, et su süda kuulub Wolfsburgi toodangule. Das Auto on su moto ning legendaarsed VDub reklaamid kuuluvad su meelest meediaajaloo tipphetkede hulka. Me ei saa sellele väitele otseselt vastu ka vaielda, tegelikult.

Tunned juba pikemat aega vajadust ühe moodsa ning tõeliselt kiire-ägeda Volkswageni järele? Eriti, kui sõnaühendid GTI ja VR6 toovad kananaha ihule, aga vanemad mudelid hetkel kuidagi ei kõneta. Autoturul on õnneks sellele väga nišikale soovile vastus olemas.

Volkswagen CC R-line 3,6 VR6

Kauniste ning pööraste üheksakümnendate alguses tõi Volkswagen turule ühe päris tüüne ning mehise mootori, mis oli sisuliselt kuuesilindriline hübriid rida-ning V-tüüpi mootoritest.

Sellele pandi nimeks VR6 ning seda võis leida näiteks Corradode, Golfide ja isegi Sharanite kapoti alt. Jõunumbrid varieerusid ning läksid aastatega aina suuremaks, ent üks oli kindel – VR6 muutis ka kõige tagasihoidlikuma Saksa pereauto omaette emotsioonipommiks.

Tänasel päeval Eesti turult sa uusi VR6 mootoritega Volkswageneid enam ei leia. Seda pakutakse veel näiteks USA turul Atlase linnamaasturis. Kõige värskemaks ning ägedamaks kasutatud valikuks on aga see 2014. aasta mudel CC.

Nelikvedu, valge värv, R-Line disainipakett ning 3,6-liitrine mootor panevad meid karjuma ei midagi muud kui et Sehr Gut, Ja!

Sajani spurdib see sportsedaan alla kuue sekundi ning autobahnile jõudes on sul võimalik tabada elektrooniliselt piiratud 250 km/h tippkiirust. Varustus on rikkalik ning salong kombineerib nii puitdekoori kui ka sportliku olemuse. Hinnaks on määratud 19 900 €.

Volkswagen Golf GTI Performance

Kui CC tundub liiga suur, siis väiksem, ent samuti äärmiselt võimekas GTI Performance võib sinu lahtrisse linnukesed teha. Volkswagen on oma palavalt armastatud Golfi tootnud nüüdseks kaheksa põlvkonda ning igaühega on kaasa tulnud GTI sportversioon.

Entusiastide seas võib see muidugi korraliku debati lõkkele lüüa, ent meie meelest võib seitsmenda põlve Golf GTI olla selle legendaarse akronüümi ülim ilmutus. Piisavalt uus ja moodne, et olla ökonoomne ja mugav. Samas ei ole kompromissi tehtud teravuse ning rajasuutlikuse arvelt.

See 2015. aasta Golf GTI Performance on saadaval peaaegu sama hinna eest mis eelmainitud CC VR6. Samuti on tegu valget värvi ning hästivarustatud sõidukiga.

Alla on pandud ka VVR madaldusvedrud ning juurde on paigaldatud erimudeli GTI Clubsport S summuti tagaosa. Läbisõit on vaid 64 000 kilomeetrit ning masina eest tundub olevat hästi hoolitsetud.

Kuidas osta?

Nende kahe kiire Volkswageni puhul saab kasutada Inbanki autoliisingut (kuni 25 000 eurot ). Sellel lahendusel on kolm suurt eelist:

  • puudub sissemaksu kohustus
  • kaskokindlustus on vabatahtlik
  • vanus ei ole takistuseks

Just need kohustused on tavaliselt suurimad takistused auto ostmisel. Kasko viib kuumakse tunduvalt suuremaks ja sissemaksuks lähevad kõik säästud. Kasko on selliste autode puhul muidugi mõistlik, aga tingimusi saab sel moel endale sobivamalt valida.

Autoliising on finantsteenus. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Teenust osutab Inbank AS.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.