Genesis GV70 Project Overland näitab, milline võiks olla noobelmargi pärismaastur

Fotod: Delta 4x4

Hyundai luksusmark Genesis on koostöös Saksamaalt pärit Delta 4×4 tuuningufirmaga loonud midagi, mis saaks hakkama palju karmimal maastikul – GV70 Project Overland.

Delta 4×4 on huvitavate maasturite ehitamises kibe käsi. Möödunud aasta lõpus ehitasid nad roomikutega Mercedes-Benz G500 ja tänavu suvel nägime Golf R-i luukpära tõstetud versiooni nimega Country.

Nüüd on nad koostöös Genesisega ette võtnud GV70 maasturi ja selle maastikuvõimelisemaks teinud. Saksamaa tuuningufirma varasemate projektidega võrreldes on tegu isegi pisut tagasihoidlikuma lahendusega.

GV70 Project Overland on muidugi tõstetud vedrustusega ja on ka 50 mm jagu laiem. Lisatud on Delta 4×4 enda 18-tollised veljed, mis on kaetud natuke sügavama mustriga Continental ATR rehvidega. Kõik see peaks tagama korraliku läbivuse.

Veel leiab Genesise maasturi katuselt raami, kuhu on integreeritud LED-tuled, ja raamil leiduvad ka erinevad laekad ja panipaigad, kuhu lisada vajalik varustus, mida maastikusõiduks vaja võiks minna.

Antud juhul on muidugi tegemist ainukese omalaadse autoga, mis liidab preemiumklassi linnamaasturi mugavuse ja pärismaasturi võimekuse ning midagi sellelaadset Genesise mudelivalikusse oodata oleks ilmselgelt natuke liialt palju tahetud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.