Sisuturundus

Mercedes vajab remonti? Unusta “kuldsete kätega” naabrimees ja usalda masin proffide kätte!

Lesvenis võetakse vastu igas vanuses autosid, alates uutest ja lõpetades sellistega, mida võib juba uunikumiks nimetada.Foto: Ingmar Bötker

Kui sa oled mersumees ja autost hoolid, siis hooldus- ja remonditöö tegemiseks tasub sõita Lesven -sse, mis on spetsialiseerunud eelkõige Mercedeste parandamisele. Vastu võetakse igas vanuses autosid, alates uutest ja lõpetades sellistega, mida võib juba uunikumiks nimetada.

Lesvenis töötavad oma ala fanaatikud, kes teavad ja tunnevad Mercedeseid ning oskavad aimata nende vigu.Foto: Ingmar Bötker

Oodatud nii sõiduautod kui ka väikebussid

Tallinnas tegutsev Lesven on Mercedeseid parandanud juba 25 aastat, mis tähendab korralikku kogemuste pagasit ja ka piisavalt suurt varuosade baasi. “See annab meile võimaluse mõne vea parandamisel kohe vajaminevat juppi proovida ja katsetada,” räägib Lesven OÜ juhatuse liige Sander Agan. 

Tema sõnul on töökoja meistrite kaadrivoolavus suhteliselt väike. Nii on meeste näol tegemist oma ala fanaatikutega, kes teavad ja tunnevad Mercedeseid ning oskavad aimata nende vigu. Klientidele pakutakse korrapäraseid hooldustöid ja rehvivahetust, aga ka väga keerulisi remonditöid. See tagab kliendile võimaluse saada kogu teenus ühest kohast ning ta ei pea jooksma mitme töökoja vahel.

Lesvenisse on lisaks populaarsetele sõiduautodele oodatud ka pakiautod ja väikebussid. “Kindlasti tasub meiega ühendust võtta ning saame siis juba teie probleemile lahendust otsida. Ühtegi klienti me niisama tagasi ei saada,” sõnab ka Lesveni teine juhatuse liige Imre Bötker.

Lesveni töökoda Suur-SõjamäelFoto: Ingmar Bötker

Kvaliteetsed varuosad ja määrdeained

Oma töös kasutab Lesven originaalvaruosi või kvaliteetseid B-kategooria varuosi, millele saab anda garantii. “Odavate asjadega kipub esinema liiga palju probleeme ning neid soovime vältida,” märgib Agan. Klient, kes töökojast oma autoga minema sõidab, ei tohiks poolel teel koju sõites avastada, et uus varuosa ei täida oma eesmärki.

Nii nagu autosid remonditakse ainult kvaliteetsete varuosadega, on remondikeskuses kasutusel ka autodele sobivad määrdeained ja õlid. Rahulolematut klienti ei soovi ükski ettevõte näha, mistõttu ei saa varuosade ja määrdeainete kvaliteedi arvelt allahindlust teha.

Tasub teada, et kui töökotta pöörduda juba päris vana autoga, siis võib korralike varuosade otsimisele rohkem aega kuluda. Nn projektiautosid tuleb aga aina juurde ning töö nende kallal võib kauem aega võtta. “Võimalusel soovitame projektiauto remonti tuua hoopis talvel, kui aega on rohkem ning saab rahulikult juppide otsimise ja probleemide lahendamisega tegeleda,” soovitab Agan autoomanikele.

Lesvenil on väga korralik varuosade baas.Foto: Ingmar Bötker

Muidugi võib klient kohale tulla ka oma varuosadega ning töö võetakse vastu, kuid sellisel juhul vastutab klient ise ka nende sobivuse ja kvaliteedi eest.

Too auto ostueelsesse kontrolli

Lesven pakub ka ostueelse kontrolli teenust, mida on igal autoostjal mõistlik teha enne tehingu sõlmimist, et vältida hilisemaid ebameeldivaid ning kulukaid üllatusi. Ostueelses kontrollis tuvastatakse võimalikud vead, mis võivad hiljem uuele omanikule peavalu põhjustada, samuti arvestatakse välja, kui suureks võib lisakulutus minna. Muidugi võib iga autoostja küsida, kas 60 eurot on investeering või liigne kulu? Kui aga sellega õnnestub vältida hiljem tuhandete eurodeni ulatuvaid remondiarveid, siis…

Kui hakkad ostma endale järelturult uut autot, soovid rehvivahetust, teostada korralist hooldust või on autot kimbutamas mõni keerulisem probleem, mis vajab põhjalikumat remonti, siis võid julgelt Lesvenisse pöörduda, kus sinu mure kuulatakse ära ning leitakse lahendus, mis tagab sulle töökorras auto.

Võta ühendust: 

Remont ja hooldus: 
+372 523 2198
+372 5646 5041

Varuosad:
+372 5191 3778
+372 652 0542
lesven@lesven.ee
lesven.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.