Kas enne võiks pesta auto või vahetada rehvid?

Eriti hoolsad autoinimesed tahaksid, et veljed saaksid vähemalt kaks korda aastas ka seestpoolt puhtaks sinna hooaja jooksul kogunenud korralikust mustusekihist.Foto: Allika Pesula

Inimesed, kellele läheb oma auto välimus ja seisukord korda, on tihti kimbatuses, kas pesta enne auto ja vahetada siis rehvid või vastupidi. Allika Pesula on üks vähestest, kes teeb neid mõlemaid!

Eriti hoolsad autoinimesed tahaksid, et veljed saaksid vähemalt kaks korda aastas ka seestpoolt puhtaks sinna hooaja jooksul kogunenud korralikust mustusekihist. Allika Pesulas pestakse autopesu käigus ka veljed, aga üldjuhul neid auto alt ära võtmata. Ent nii ei saa kogu mustust, pigi ja setteid kätte. Hea võimalus on teha seda rehvide vahetamise käigus, kui sõidukil võetakse rattad alt ära. 

Selleks kasutatakse kaasaegseid pinke, mis teevad töö mugavamaks ning lisaks saab nii puhastada rehvid maksimaalselt, välistades ka velgede või rehvide vigastamist. Seejuures ei kasutata pesulas ühtegi metallist tööriista, mis puutuks kokku rehvi või veljega ja võiks neid kahjustada. 

Allika Pesula kasutab seadmeid, mis sobivad igas suuruses autodele. Võib-olla peaks välistama tõesti vormel 1 võidusõiduauto või Monster-Trucki, aga kõik, mis jäävad nende vahele, on igati teretulnud. 

Kusjuures rehvitöid tehakse ainult koos autopesuga, seda peamiselt seetõttu, et Allika Pesulal ei ole südant lasta enda juurest minema ühtegi määrdunud sõidukit. Teine põhjus seisneb selles, et kõik seadmed, ruumid ning töötajad oleksid samuti puhtad ja esinduslikud. 

Lisaks pakub Allika Pesula koostöös oma ala parimate spetsialistidega rehvihotelli. Seal saab teha nii velgede õigumist ja värvimist, osta uusi rehve kui vajadusel vanu rehve ka utiliseerida.

Et klientidel oleks aga veelgi mugavam elu, pakub Allika Pesula ka transfeerteenust või võimalust mugavas puhkenurgas oodata, kuniks sõiduk taas läigib.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.