Auto24 blogi

Päeva kuulutused: kumb kuri ameeriklane on sinu valik?

Fotod: auto24.ee

Autole võib lisada tiibu, kleepse ja süvamusta värvi, aga kui ta olemuselt natuke paha ei ole, siis pole midagi teha. Need kaks siin oleks parajad pahalased ilmselt ka roosana, aga tumedates toonides oleks justkui otse põrguväravate eest ära aetud.

Üks agressiivsem, teine jälle selline nööbin-aeglaselt-stiilse-pintsaku-nööpe-lahti-ja-räägin-rahulikult-mida-hirmsat-sinuga-kohe-juhtuma-hakkab tüüpi kuri. Kumb neist paneb sinu hingekellad helisema?

Lincoln Continental Town Car 1976

Mootor: 7,5-liitrine V8, 151 kW
Hind: 15 500 eurot

Tahad päriselt suurt autot? V8 ja 7,5 liitrit mootorimahtu on vist piisav. Pikkus 5,9 meetrit teeb tänapäevastele luksusautodele vähemalt poole meetriga silmad ette. Autosse mahub kuus inimest ja kandevõime 720 kg tähendab, et need kõik kuus võivad olla heas toitumises.

Auto tundub hästi hoitud, paigaldatud uus Edelbrock 750 karburaator ja õhufilter, mille seadistus tehtud Erkki Engineering, lisaks ka uus starter. Väga mugav kruiisida, nagu liikuv diivan, lisatakse juurde. Elutoa mõõtu on küll.

Chevrolet Corvette 1977

Mootor: 5,7-liitrine V8
Hind: 23 900 eurot

Ainuüksi selline Hot Wheels automudel oleks nii mõnegi lapse paarkümmend aastat tagasi endast täiesti välja ajanud. Täielik muinasjutu auto, sellist ju ei ole päriselt olemas! On küll ja igava väiksema linnamaasturi hinna eest sinu oma.

Lisaks välimusele on hea ka müügitekst, mis toob välja pika nimekirja tehtud töödest. Muuhulgas on autol taastatud sisu, T-top eemaldatav katus, uued esimesed Stage 3+ coiloverid, uued õõtsad ja puksid, American Racing 20″ valuveljed jne jne.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.