Autoeksperdi blogi

Kampaania: Viljandi Autoekspert pakub jõuludeni kliimasüsteemi täitmist soodsamalt

Foto:Shutterstock.

Kliimaseadmed ning konditsioneerid on tänaseks olemas pea kõikides autodes, ent nagu ka kõik muud tehnilised komponendid, vajavad ka need mõne aja tagant kontrolli.

Teatavasti väheneb kliimasüsteemides ajapikku külmaine hulk, aeg-ajalt võib tekkida kusagil ka lekkeid või muusuguseid tehnilisi rikkeid. Kliimaseadmete probleemide diagnoosimine on aga omaette ning vahel ka keerukas töö.

Seadme töövõime vähenemisest annavad tavaliselt märku suurenenud niiskus, vähenenud suutlikus külma puhuda, imelik lõhn töötamisel ning lekked auto all.

Kliimaseadme probleemide põhjuseks on tihtipeale seadme vähene, mitte üleliigne kasutamine. Seda eriti talveperioodidel, kuna miinuskraadidega väheneb nii kliimaseadme kasutuse vajadus kui ka seadmete töövõime.

Kui eelnimetatud sümptomid tunduvad autot kimbutavat, siis pakub Autoekspert uue kampaania raames kliimasüsteemi täitmist -30 % odavamalt.

Odavam kliimatäitmine viiakse läbi aga vaid Autoeksperdi Viljandi keskuses ning kampaania kestab jaanipäevast jõuludeni.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.