If Kindlustuse blogi

Proovi kohe: see on leht inimesele, kelle jaoks on kindlustuse puhul oluline lihtsus ja hind

Liikluskindlustuse kõrvale võetakse uuematel autodel tihtipeale lisakaitse või garantiina ka kaskokindlustus, mis on aga kohustuslikust kindlustusest enamasti tunduvalt kallim.

Hinnavahe põhjuseks on ilmselgelt hulk lisahüvesid, mis kaskokindlustus auto omanikule pakub, alates iseenda põhjustatud kahjude remondikulude hüvitamisest kuni klaasikaitse ja autoabini.

Kui enamasti pöördutakse kaskokindlustuse jaoks oma tavapärase kindlustusseltsi poole, olgu selleks If või mõni muu firma, siis tegelikult on olemas veel üks ning teistest isegi soodsam variant. Poliis.ee keskkonnas on võimalik sõlmida kindlustusleping internetis, ilma ühegi vahendaja või maaklerita. Ifi tütarbränd Poliis.ee on mõeldud neile, kelle jaoks on kindlustuse puhul oluline lihtsus ja hind.

Üks soodsamaid variante kaskokindlustuse hankimiseks

Kindlustustooteid on Poliis.ee-l täpselt kolm: liiklus-, kasko- ja reisikindlustus. Liiklus- ja reisikindlustuse puhul Poliis.ee-s suuri erinevusi teiste teenusepakkujatega pole. Lepingu sõlmimiseks on vaja vaid keskkonda sisse logides oma isik tuvastada ja ongi kõik. Kaskokindlustuse juurde jõudes hakkavad tingimused juba tavapärasest veidi erinema.

Kindlustusmakseid võrreldes märkab tähelepanelikum inimene, et Poliis.ee puhul on enamikel juhtudel summad madalamad kui konkurentide või isegi emaettevõttega võrreldes. Soodsama hinna põhjuseid on mitu. Esiteks mõjutab kindlustusmakse hinda asjaolu, et klient saab kõik toimingud iseteeninduskeskkonnas ära teha ning seetõttu on ka ettevõtte kulud madalamad.

Teiseks on Poliis.ee kaskokindlustuse omavastutuse summa tavapärasest veidi kõrgem ehk 300 eurot. Kuna üks sagedasemaid kindlustusjuhtumite liike on klaasikahjud, mis kindlustusseltsidele märkimisväärseid väljaminekuid tähendavad, katab Poliis.ee kaskokindlustus klaasikahjud vaid juhul kui klaasi on võimalik parandada.

Klaasi väljavahetamise korral peab klient juba omavastutuse summa maksma, mis on enamasti remondi maksumusest ikkagi madalam. Kaskokindlustuse osas on võimalik valida kolme erineva paketi vahel, mis hõlmavad lisaks auto äraveole ka autoabi, metsloomadega juhtunud liiklusõnnetusi, võtmete kaotamist ja isegi kerghaagise kahjude kindlustamist.

“Kõik need aspektid mõjutavad selgelt kindlustusmakset,” sõnas Ifi kaskokindlustuse tootejuht Meelis Tara. “Kui inimesel pole kahjukogemust olnud ja soov on saada tavapärasest soodsamat makset, siis Poliis.ee on õige koht.”

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.