Inbanki blogi

Päeva kuulutus: üks mugav, haruldane ja ootamatult 7-kohaline pereauto

Selline lahe kolmas istmerida. Lapsed naudivad ja asju mahub ka kõvasti peale.Fotod: Auto24.ee

Taaskord on vaja kasutada sõna langzeitauto – sõiduk ajastust, kus autosid ehitati nii, et need kestaks. Kiiresti saadi aru, et see on jama suund, sest siis ju ei osta keegi uusi.

Igatahes W124 põlvkonna Mercedes-Benz, kui see on heas korra ja hea omaniku käest tulnud, peaks olema sõiduk, mis teenib veel pikalt.

Hinna sees on üks Mercedes ka varuosadeks!

Valdavalt on need suhteliselt, kuidas öeldagi, tagasihoidlike mootoritega. Näiteks preemiumklassi autos 75-hobujõuline diisel ei oleks tänapäeval võimalik. See konkreetne auto muidugi on midagi muud.

Tegemist on haruldase TE300-24V versiooniga, mille tootmisarv oli kõigest 600. Kolmeliitrine bensiinimootor, millel 220 hobujõudu, on pereautoks täiesti piisav ja juhil isegi kipub naeratus näole.

Varustuses on näiteks kiirushoidik ja elektriaknad.

Aga vaadake seda kolmandat istmerida! Nahast istmed, mis on seljaga sõidusuunas. Laste unistus, sest autost näeb paremini välja, saab tagasõitjatele lehvitada ja nägusid teha ning on teistsugune, kui enamikel sõpradel.

Müüja sõnul on auto heas seisukorras, aga nokitsemist natuke ikka vajab. 5900 eurot haruldase ja korraliku Mercedese eest ei ole palju ning kui sinna veel natuke investeerida, siis on teil auto, mis ilmselt hakkab hinda koguma. Kui just kere väga ei roosteta, aga seda saate juba ise kontrollida.

Ja nagu kuulutuses öeldud, teise auto saab kauba peale!

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.