Uudis

Tallinna Lauluväljakul toimub mai alguses lõpuks ometi üks suur automess

Automessi Sõidame! infojuht Raiko Ausmees üritust tutvustaval pressikonverentsil

Tallinna Lauluväljakul toimub 3.-4. mai suur ühisüritus, kus fookuses on kaks teemat – autod ja toit. Õlad on kokku pannud automess Sõidame! ja toidumess Sööme!

Pärast Motorexi nimelise autonäituse lõppemist, ei ole Tallinnas suuremat automessi enam toimunud ning Sõidame! üritab seda lünka täita.

Eesti Messide poolt korraldataval üritusel on lauluväljak jaotatud kaheks pooleks, kus ühel saab tutvuda väga paljude erinevate toidupakkujatega ning teiselpool tutvuda automaailmaga. Kokku on näitusepinda ligi 100 000 m2 ja koos Sööma! messiga on eksponente ligi 700.

Proovisõiduala ja erinevad autoteemad

Erinevad autofirmad on kokku pannud ka 40st autost koosneva proovisõidu ala, kus mudelitega saab esmast tutvust sobida lauluväljakule maha märgitud proovisõidu rajal. Loomulikult saab mudelivalikuga tutvuda ka firmade boksides.

Messil saab proovida virtuaalreaalsuses võidusõitu

Toimuvad vestlusringid erinevatel teemadel ning muidugi on kavas ka muusikalised etteasted. Peaesinejateks on Kolumbus Kris ja Boogie Company.

Elmo rent tutvustab autojagamise maailma, Laitse rallipark toob kohale näiteks 1930. aastast pärit elektriauto, Mabrik pakub võimalust virutaalreaalsuses võidusõidumänge mängida ja kohale tuleb ka Eesti enda elektriauto Nobe. Lisaks on võimalus tutvuda ka erinevate mootorispordi koolkondadega – driftist rallini.

Täpsemat ajakava ja tegevusi saab vaadata SIIT.

Märkimist väärib, et kogu üritus on kõigile tasuta.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.