Uudis

Video: Pööraselt jalakäijate alal kihutanud autojuht tekitas Mupo patrulli elule üliohtliku olukorra

Vaid kiire reageering päästis ametniku jalakäijate tsoonis hullumeelselt kihutanud auto rataste eest. Foto: kuvatõmmis videost

Möödunud aastal novembris Tallinnas Tartu maanteel Paberi trammipeatuses, jalakäijate alal kihutamisega ja seeläbi mupo piletipatrullile eluohtliku olukorra tekitanud autojuht on tuvastatud.

Tänu turvakaamerate ja ametniku personaalkaamera salvestustele õnnestus sõiduk tuvastada. Mupo edastas materjalid politseile, kes alustas menetlust ning selgitas välja, et sellel päeval kasutas sõidukit auto omaniku 1985. aastal sündinud poeg.

Noormees on süüd tunnistanud ja tänaseks ka oma karistuse saanud.

Vaid kiire reageering päästis ametniku jalakäijate tsoonis hullumeelselt kihutanud auto rataste eest

Tartu maanteel ühistranspordi piletikontrolli teostanud inspektori napp pääsemine halvimast – jalakäijate tsoonis kihutanud auto eest päästis vaid kiire reageering. Mupo edastas videosalvestise politseile.

Posted by Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet on Laupäev, 3. november 2018

“Kogu selle kahetsusväärse loo juures on hea meel tõdeda, et tänu kahe korrakaitseameti heale koostööle on süüdlane tuvastatud, ” ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.”

“Oluline, et noormees on oma tegevuse ohtlikkust analüüsinud ja seda puhtsüdamlikult kahetsenud. Usun, et mõlemale osapoolele on lõpplahenduseni jõudmine kergenduseks, sest lahenduseta olukorrad on kõige halvemad. Antud juhtum on nüüdseks lõppenud. Loodan väga, et õppetund kihutajale on olnud piisav”.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.