Sisuturundus

Üle-euroopaline oksjon: hea variant praegusel ajal auto ostmiseks ja alternatiiv firmaautode müümisele

Eriolukorra tõttu on terava löögi saanud pea kõik kaubandus- ja tööstussektorid ning eluvaldkonnad, sealhulgas mõistagi ka kasutatud autode turg.

Ei ole kerge osta ega müüa autot ilma ühegi inimesega kokku puutumata. Nii võiks vähemalt esimese hooga arvata, kuid tegelikult on veebi kaudu auto ostmine endiselt täiesti toimiv variant, eriti kui teenusepakkuja osutab ka sõidukite kojuvedu.

Lase karantiini ajal auto enda juurde tuua

Oksjoniplatvorm Exleasingcar pakub kontrollitud ajalooga kasutatud ja vähekasutatud liisinguautosid erinevatest Euroopa riikidest. Sageli on oksjonilt võimalik sõiduk müügihinnast 10-15% soodsama hinnaga kätte saada, mistõttu on just oksjonilt auto soetamine üha enam inimestele meelepäraseks muutunud.

Praeguse eriolukorra ajal ei ole oksjonid seisma jäänud, kuna sõidukeid on võimalik Euroopa klientideni transportida isegi karantiinitingimustes. Nimelt tuuakse Exleasingcari platvormilt endale auto soetanud inimesele auto ukse taha kätte, ilma et ta peaks selleks ise midagi tegema.

Kui kliendi võidupakkumine on käes ja ta on oksjoni võitjana kinnitatud, saadetakse talle arve ning sellest hetkest saabki ta lasta auto endale sobivasse sihtpunkti toimetada. Peale makse laekumist valmistatakse auto paari järgneva päeva jooksul müüja poolt ette ja ettevõtte transport lähebki sellele järele.

Kui auto on vajalike dokumentidega Exleasingcari transpordile üle antud, teavitatakse sellest klienti ning järgmisena liigubki auto juba kliendi ukse taha. Hetkel võib teatud Euroopa riikidest sõidukeid ostes tulla ette küll viivitusi, kuid näiteks Saksamaa ja Hollandi pangad toimivad ilma muutusteta ja kogu auto ostmise protsess võtab endiselt aega 3-4 nädalat.

Oksjon kui hea variant firmaautode müümiseks

Exleasingcari oksjoniportaalist leiab suure valiku vähekasutatud liisinguautosid, mille esialgne liisinguleping on läbi saanud, kuid millel sageli isegi tehasegarantii veel kehtib. Sedasi võib oksjonilt leida vaid paari aasta vanuse sõiduki, mis on turuhinnast märgatavalt soodsam.

Ettevõtetele pakub oksjoniportaal alternatiivi oma autopargist vabanemiseks. Enamasti müüakse firmaautod tagasi esindusse, kust need osteti.

Sedasi tehes kaotatakse aga sageli märkimisväärselt raha, kuna esindused soovivad teatavasti autode edasimüügist kasu lõigata ja ostavad oma sõidukeid seetõttu turuhinnast tunduvalt madalama hinnaga tagasi.

Oksjoniportaalis on ettevõttel võimalik kasvõi kogu autopark või üksikuid sõidukeid müüki panna, ilma et selle eest tuleks midagi tasuda – kõik vahendustasud maksab klient, mitte müüja. Suureks eeliseks oksjonil müümise juures on asjaolu, et sõidukeid müüakse korraga üle Euroopa läbi kõigi viie Exleasingcari platvormi Saksamaal, Austrias, Leedus, Poolas ja Horvaatias.

Platvormil on autode müümine ka üpris lihtsaks tehtud: sõidukist on vaja vaid praeguses seisukorras pildid teha, sh kriimudest ja muudest vigadest, kui neid esinema peaks. Sõidukid peavad olema kontrollitud autoriseeritud töökodades ja nende läbisõit peab vastama tegelikkusele.

Täpsema info jaoks tasub ühendust võtta juba Exleasingcari müügitiimiga, kelle kontakti leiab siit!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.