Tangi täpselt ja võida uus telefon või tasuta kütust

Aprillikuus on mõistlik oma täpsustankimise oskused proovile panna.Foto: Shutterstock

Kui auto vajab tankimist, siis tasub sisse pöörata Nestesse tanklasse, kus pakutakse aprillikuus võimalust tankimistegevusse ka veidi mängulisust tuua. Ja nagu ikka, on osavamatele ette nähtud auhinnad.

Kui tangid 4. aprillist 30. aprillini ükskõik millises Neste tanklas täpipealt 20,00 liitrit kütust, siis osaled mobiiltelefoni iPhone 14 loosimises. Peaauhindu jagatakse välja kokku kolm.

Lisaks loositakse kõigi täpsustankijate vahel aprilli igal nädal välja 100 euro väärtuses kütust ehk kokku loositakse välja neli kinkekaarti. Loosis osalevad kõik need, kes suudavad tankida sajandiku pealt õige koguse kütust. Kui see ei õnnestu, siis liiga kurb ei tasu olla – auto sai igal juhul korraliku koguse väga kvaliteetset kütust.

Täpsustankimise Eesti meistrivõistlustel saavad osaleda kõik Neste era-, äri- ja äpikliendid, kes tangivad kampaaniaperioodil täpselt 20,00 liitrit kütust. Kliendid end kusagil registreerima ei pea – loosimises osaletakse automaatselt.

Kuid ka kõigil teistel Neste tankla külastajatel on võimalus loosist osa võtta. Selleks tuleb registreerida kütuseostu tšekk registreerimisvormis. Küll on oluline, et hoiaksid tšeki kindlasti loosimise lõpuni alles, sest võidu korral saab auhinna kätte ostutšeki alusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.