Unusta tüütud plastkanistrid: tangi klaasipesuvedelikku püstolist otse paaki

Foto: Neste

Oled seisnud silmitsi olukorraga, kus ostad kanistriga klaasipesuvedelikku, aga see ei mahu kõik korraga paaki ära? Siis pead selle allesjäänud törtsu koos kanistriga panema auto pagasiruumi, kus see võib sõidu ajal hakata ringi liikuma ja sõitjaid häirima. On olemas lahendus, mis on mugav ja võimaldab loobuda tüütutest kanistritest!

Näiteks Nestes saab tankida klaasipesuvedelikku sisuliselt samamoodi nagu kütustki. Sõidad tankuri juurde ja paned püstoliga paaki täpselt nii palju klaasipesuvedelikku, kui hetkel on vaja. Ei pea muretsema sellepärast, et mingisugune kogus vedelikku jääb üle, ega pea hiljem ka mõtlema, mida plastkanistriga teha. 

Neste statistika näitab, et ainuüksi veebruarikuus jäi läbi Easy Fill klaasipesutankurite klaasipesuvedelikku ostes kasutamata 8306 plastkanistrit, mis on märgatav sääst ka keskkonnahoiu seisukohalt. Rääkimata sellest, et see on ka märgatavalt kiirem kui poes kanistrit ostmas käia.

Ja täpselt nii nagu kütuse tankimisega on ka klaasipesuvedelikuga – maksad täpselt nii palju, kui vedelikku paaki läheb. Seega võid paaki täita siis, kui see on juba täitsa tühi, või siis, kui tead, et ees ootab pikem sõit ning ilmastikuolud näitavad, et paak tasub enne seda klaasipesuvedelikku täis panna.

Nii kütuse kui ka klaasipesuvedeliku eest saab tasuda Neste äpi kaudu, mis muudab kogu protsessi veelgi mugavamaks ja lihtsamaks.

Mobiilirakenduse kaudu saad enne tankuri püstoli haaramist kõik vajalikud toimingud telefonis ära teha, nii et tanklas pole vaja kaua passida. Äpi kaudu saab maksta nii kütuse kui klaasipesuvedeliku eest. Nimekirja tanklatest leiad Neste äpist või SIIT!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.