Uudis

Kevadel saabub Toyota Camry uuenenud versioon

Uuenenud Toyota Camry tuleb ka uue värvivalikuga.

Hiljuti turule saabunud täiesti uus Camry saab kevadel natuke värskendust ning peamine rõhk on tehnoloogial. Natuke muutub esiosa disain, lisandub uus kerevärv (Deep Metal Grey) ja veljedisain ning ka interjööri valikusse tuleb uus värv.

Camyrst leiab uue, suurema ja kõrgemale paigutatud keskse 9-tollise ekraani koos uuendatud ühendusvõimalustega. Multimeediasüsteemil on mugavamat kasutust silmas pidades füüsilised nupud. Lisaks on sel uuem tarkvara ja kiiremini reageeriv ekraan ning see ühildub nii Apple CarPlay kui Android Autoga.

Armatuurlauale, konsoolile ja uksepaneelidele pakutavad uued viimistlused on Black Engineered Wood ja Titanium Line Pattern.

Uued turvalahendused

Uus Camry Hybrid on varustatud Toyota Safety Sense’i värskeima versiooniga, kus on komplekt aktiivseid ohutustehnoloogiaid, mis on loodud paljudes erinevates liiklussituatsioonides kokkupõrkeid vältima.

Nende seas on valges töötav vastutuleva sõiduki tuvastus, ohuolukorra roolimisabi (ESA) ja ristmikuabi. Viimane hoiatab juhti ja pidurdab automaatselt, kui juht keerab paremale või vasakule vastutulevale sõidukile ette, või kui pöörde lõpetamisel tuvastatakse teed ületav jalakäija.

Lisaks on uute juhiabi- ja ohutussüsteemide seas igal kiirusel töötav kohanduv kiirushoidik, mis koos liiklusmärkide tuvastamisega moodustab nutika kohanduva kiirushoidiku. Koostöös uue kurvikiiruse vähendamise funktsiooniga hoolitseb süsteem selle eest, et sõidukiirus oleks olukorrale vastav.

Sõidurajal püsimise abi täiustamise tulemuseks on senisest täpsem sõiduraja tuvastus, lühem reageerimisaeg pärast sõiduraja vahetust, suurem vasturoolimise nurk, mis aitab võidelda suurtest veokitest möödasõitmisel tekkivate õhuvooludega, eesoleva kurvi raadiuse varasem tuvastamine ja suurem roolimisjõud, mis võimaldab LTA-l suurematel kiirustel toimida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.