Land Rover pikendas kõikide uute autode garantiiaega

Kõigile uutele Range Roveri, Defenderi ja Discovery mudelitele kehtib nüüdsest viieaastane tootjagarantii 1. septembrist 2023. Uus garantii kehtib kõikidele mudelitele kogu Euroopas ja pikendab senist kolmeaastast garantiid, et pakkuda kaitset kuni viie aasta või 150 000 kilomeetrini – olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Lisaks saavad Range Roveri, Defenderi ja Discovery kliendid kasutada ka InControl Remote’i ühenduvust viie aasta või 150 000 kilomeetri jooksul, mis pakub täiendavat mugavust ja korraldab abi hädaolukorra. Nutitelefonirakenduses saab vaadata, kui palju on autos kütust järel, aku laetust ning ka seda, kas auto uksed ja aknad on suletud või avatud. InControl Remote optimeerib ka maanteeabi ja saadab vajadusel automaatselt hädaabikõne.

Tootja sõnul tagab pikem garantii parema jääkväärtuse, mis omakorda alandab pikas perspektiivis pidamiskulu, soodustades konkurentsivõimelisemaid liisingu- ja finantstingimusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.