Uudis

Uus Škoda Scala: kelle mängumaale see auto trügib?

Õdede-vendade vahelist rivaalitsemist on suurkorporatsioonide ajastule eriti huvitav vaadata. Škoda on tavaautode klassis Eestis kindlalt end positsioneerinud ning halvasti ei lähe ka vanemal vennal Volkswagenil. Kogu grupi omanikud võivad vaid rahul olla.

Kui seni oli kompaktsemate autode vallas Golfil pigem kindel olla, sest Škodal puudus võrreldav luukpära (oli küll Rapid, aga miskipärast mitte väga edukas), siis nüüd on asjad muutumas.

Konkurentsi peavad kartma ka Ford ja Kia, kes sel aastal enda luukpärade uusversioonidega välja tulid.

Eriti tore on see, et selle hooaja brändivärv on sinine, seega reklaamfotosid vaadates läheb tarbijal (ja ka turundusosakonnal) väga keeruliseks. Mille järgi valida, kui kõik on nii sarnased?

Milline neist oleks välimuse järgi sinu valik?

Äsjaesitletud Scala on täiesti uus mudel ning tootja sõnul igati moderne ja täis kõikvõimalikku tehnoloogiat. Paranenud ning muutunud on salongimaterjalid ja kvaliteet.

Mootoreid on esialgu viis, jõuvahemikus 90-150 hobujõudu –  kolm 1-liitrist ja üks 1,5-liitrine bensiinimootor ja 1,6-liitrine diisel. Kõige väiksem, 90-hobujõuline bensiinimootor pakub võimalust kasutada CNG gaasiseadet.

Kuna täpsemat infot pakettide ja varustuse kohta hetkel pole ning ka hinnakiri on veel avalikustamata, siis tuleb piirduda fotodega. Eesti müügisaalidesse jõuab Scala 2019. aasta juunis. Kas Scalast tuleb järjekordne Škoda edulugu?

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.