Uudis

Volkswagen avaldas Amaroki hinnakirja ja alustas eelmüüki

Volkswagen Amarok pikapi eelmüük Baltimaades algas 1. märtsil ja peagi jõuavad teise põlvkonna Amarokid Eesti edasimüüjate müügisalongidesse.

Baltimaade turule jõuab Amarok 3,0-liitrise turboga varustatud V-6 diiselmootoriga, mis arendab 240 hj (177 kW) ja 600 Nm ning on paaris 10-käigulise automaatkäigukastiga. Nelikveosüsteem 4MOTION koos erinevate sõidurežiimidega on põhivarustuses.

Uus Amarok on 5350 mm pikk ning selle kabiinis on varasemast rohkem ruumi, lisaks on sõiduk stabiilsem tänu 3270 mm telgede vahele, mida on 173 mm enam kui varem. Veokasti mahub euroalus ning Amarok tohib vedada kuni 3,5 tonni kaaluvat järelhaagist.

Amaroki pardal on esmakordselt rohkem kui 30 juhiabisüsteemi. Muu hulgas eesliikuja kiirusega kohanduv kiirushoidja, IQ.Light LED Matrix esituled, dünaamiline kaugtulede automaatlülitus Dynamic Light Assist ja mitmesugused sõidurežiimid.

12-tolline ekraan juhi ees ja 12-tolline multimeedia puuteekraan on mõlemad põhivarustuses alates Style varustuspaketist. Amaroki hind algab Eestis 54 195 eurost.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.