Toyota Professional on kindel partner ettevõtte sõidukipargi haldamisel

Usaldusväärsete Toyota tarbesõidukite valik on märkimisväärselt lai ja vajadustele vastava sõiduki leiab iga ettevõte.Foto: Toyota

Olles ettevõtja vajad sa tõenäoliselt sõidukit, mis pole lihtsalt hea ja mugav, vaid samas ka praktiline töövahend. Olgu selleks siis ettevõtte vajadustele vastav väikekaubik, väikebuss või võimekas maastikuauto.

Sellise vajaduse ilmnemisel on edasiminekuks paar erinevat teed. Näiteks võib teha mõned päringud ja lihtsalt osta kuskilt ära kõige võimsam või soodsam sõiduk, mis parameetrite järgi õige tundub. Ka nõnda võib väärt sõiduki leida.

Samas võib juhtuda, et kuigi tarbesõiduk on aus, jääb hiljem vajaka järelteeninduse kvaliteedist või meelerahu pakkuvatest lisaväärtustest. Hinnata tuleks sedagi, kas ehk oleks võimalik kõik sõidukipargiga seonduvad hilisemad toimingud ühte kohta koondada.

Lisaväärtused ja hilisema asjaajamise lihtsus on olulised muidugi kõikidele, kuid eriti väiksematele ja keskmistele ettevõtetele, kus sõidukipargi haldamiseks ei pruugi eraldi inimesi olla ning erinevad toimetused on jaotatud näiteks sõiduki kasutajate ning juhtide vahel. Mida vähem kõrvalisi toimetusi, seda rohkem saab ju keskenduda põhitegevusele.

Toyota Professional pakubki liisingu- ja kindlustuspartnerina sinu ettevõttele ühtset teeninduspunkti, kuhu võib pöörduda kõikide Toyota tarbesõidukeid puudutavate küsimustega. Olgu selleks asjatundlik ja kiire Toyota liisingu ja kindlustuse vormistamine, kahjukäsitlus või tipptasemel hooldustööd.

Üks partner sõidukipargi haldamiseks

Usaldusväärsete Toyota tarbesõidukite valik on märkimisväärselt lai, nii et oma vajadustele vastava sõiduki võib leida tõepoolest iga ettevõte. Kas vajad praktilisust koos maastikusuutlikkusega? Sel juhul on hea valik kaheksanda generatsiooni Toyota Hilux, mis pole ainult praktiline ja hea maastiku läbivusega, vaid on legendaarne ka vastupidavuse poolest.

Toyota Proace Electric tagab nullemissiooniga sõidu ja madalad pidamiskulud. Foto: Toyota

Aga kui maastiku asemel on vaja pigem tegutseda linnadžunglis või maanteedel? Näiteks Toyota Proace City on kompaktne, funktsionaalne ja mitmekülgne linnakaubik. Tänu suurele ja avarale kaubaruumile mahutavad nii pika kui ka lühikese teljevahega mudelid kuni kaks euroalust.

Proace City suurem vend, Eestis hästi tuntud Toyota Proace on tänu kahele kerepikkusele, kuuele keretüübile, muljetavaldavale mahutavusele ning nutikale kaubaruumi ja mobiilse kontori lahendusele sobilik igaks tööks.

Tasub teada, et mõlema nimetatud mudeli puhul saab valida eri keretüüpide ja varustustasemete vahel ning otsustada sisepõlemismootori kõrval ka täiselektrilise jõuallika kasuks – nõnda tagavad Toyota Proace Electric ja Proace City Electric nullemissiooniga sõidu ja madalad ülalpidamiskulud.

Erinevatel ettevõtetel on erinevad vajadused ning seda ka tarbesõidukite osas. Ükskõik millise sõiduki või sõidukite kasuks oled otsustanud, pakub Toyota volitatud teeninduste võrgustik nii standardseid kui sinu ettevõtte vajadustele kohandatud ümberehitusvõimalusi. Kui vajad erilisi ladustamislahendusi, külmutusseadmeid või kaubariiuleid – Toyota aitab sind iga muudatuse puhul.

Kindel partner – muretu hooldus

Tavalisest suurem läbisõit tähendab tarbesõidukite puhul ka sagedamat hooldusvajadust. Seetõttu on oluline nii tööde tegemisele kuluv aeg kui ka esinduste kättesaadavus. Toyota esinduste võrgustik Baltikumis on lai – koosneb 26 hooldustöökojast, millest 21 on ka  müügisalongid. See tähendab, et ükskõik millise küsimusega on kogu Baltikumis abi alati käeulatuses.

Tavalisest kiiremad hooldustööd: valides Toyota Express Service kiirhoolduse, töötab sinu auto juures korraga kaks mehaanikut, tänu millele saab hooldus tehtud poole kiiremini ning säästetud omajagu töötajate aega. Ja mis kõige olulisem – see ei lähe sinu ettevõttele rohkem maksma.

Muidugi on tarbesõiduki puhul oluline töökindlus. Toyota vastupidavus on legendaarne ja selle kinnituseks pakub tootja juba mitu aastat Euroopa turul konkurentsitult pikimat garantiid. Igale uuele Toyotale antakse kolmeaastane tootjagarantii, millele järgneb Toyota Relax lisagarantii. Toyota Relax garantii aktiveerub iga hooldusega – ja nii kuni 10 aastat või kuni läbisõiduni 185 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem.

Toyota sõidukid on tuntud oma vastupidavuse poolest, kuid ootamatuste eest pole keegi kaitstud. Õnneks on Toyota ööpäevaringne maanteeabi sinu ettevõtte jaoks alati olemas – nii kodu- kui ka välismaal, kattes abi rikete korral ja hotellimajutuse, kui seda vajad.

Tarbesõidukite hooldustööde puhul on oluline nii tööde tegemisele kuluv aeg kui ka esinduste kättesaadavus. Foto: Toyota

Maanteeabi on osa Toyota kliendirahulolu programmist ning tagab sulle muretu liiklemise 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas ja 365 päeva aastas, kehtides kuni kümneks aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30-s Euroopa riigis. Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda isegi pärast garantii lõppu ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni – ilma läbisõidupiiranguta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.