Linnamaasturid

Avaldati Ram 1500 REV-i tootmisversiooni disain ja interjöör, tehnilisi andmeid veel mitte

Fotod: Ram

Pärast Ford F-150 Lightningu avalikustamist on Ram järgmine Ameerika suur autotootja, mis tutvustab margi esimest elektrilist pikapit. Ram 1500 REV toodi avalikkuse ette USA spordimaailma suursündmuse Super Bowli raames.

Põhja-Ameerikas saab Ram 1500 REVi juba eeltellida, kuigi peale piltide ja autotootja enda lubaduste pole selle kohta kahjuks kuigi palju teada. Elektrilise pikapi broneerijad saavad ka kutsed eraldi üritustele ning nendega jagatakse infot elektrimaasturi kohta eelisjärjekorras.

Ram lubab, et ka elektrilise versiooni puhul on neil sihikul traditsioonilised prioriteedid. Keskendutud on haagise vedamisele, auto massile koos veosega ning elektriautode puhul alati kriitilistele laadimiskiirusele ja sõiduulatusele.

Ram 1500 REV disaini loomisel andis inspiratsiooni jaanuaris avaldatud ideeauto Ram 1500 Revolution, ent samas on see siiski pisut vaoshoitum nagu tootmisse jõudev auto ikka. Piltidelt on näha, et kapoti alt leiab pisema pagasiruumi.

Ram 1500 REV tootmine algab järgmisel aastal, kuid enne seda antakse ilmselt rohkem infot ja avalikustatakse ka kõik vajalikud tehnilised andmed.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.