Bolt toob Tallinnas tänavatele uued Tesla elektriautod

Foto: Bolt

Bolti sõiduteenus toob Tallinnas tänavatele kümme uut Tesla elektriautot. Teslade Bolti platvormile lisamine on ettevõtte esimene samm pikaajalistest investeeringutest elektrisõidukitesse, mida on kavas järk-järgult veelgi enam kasutusele võtta. Eesti on esimene riik, kus uued sõidukid kasutusele võetakse, lähikuudel jõuavad Teslad veel mitmesse Euroopa linna. 

“Meie 3,5 miljonit autojuhti ja kullerit on meie platvormi elujõud ning see, kui hästi nemad meie uued algatused vastu võtavad, on Bolti edu jaoks võtmetähtsusega. Teslade lisandumisega Tallinnasse loodame innustada inimesi veelgi enam kasutama uusi ja jätkusuutlikumaid transpordilahendusi,” ütles Bolti Eesti sõiduteenuse juht Oscar Rõõm. 

“Eesti on esimene turg, kus me Teslade laialdasemat kasutuselevõttu proovime. Sõltuvalt turunüanssidest, juhtide ja klientide tagasisidest ning laadimisvõrgu võimalustest saame laieneda ka teistele turgudele ja jagada enda kogemusest õppetunde,” selgitas Rõõm. 

Selleks, et aidata elektrisõidukite kasutamist Baltikumis veelgi laiendada, investeerib Bolt jätkuvalt elektriautodesse ja teeb koostööd Eleportiga, kasutades Eleporti elektrifitseerimisalaseid teadmisi ja enam kui 200 avaliku laadimispunkti võrgustikku üle Eesti, Läti ja Leedu. 

Klientidel on võimalik Teslaga sõita, tellides sõidu Bolti platvormil kategoorias Bolt, Comfort, Electric või Premium.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.