Uudis

Päeva kuulutus: V6 mootoriga Ford Scorpio, millel on eriti edev sportpakett

Foto: Auto24.ee

Jäid eelmine nädal maailma kõige ägedamast Sierrast ilma? Jah, tundub, et see müüdi maha. Ära kurvasta, sest nüüd saad veelgi erilisema auto osta.

Erilisem ei tähenda tingimata võimsamat või kallimat. Ka haruldane võib olla eriline. Seega Ford Scorpio, millel on RS kerepakett ning rohkelt luksuslisasid, on juba iseenesest päris silmapaistev auto.

Foto: Auto24.ee

Kui võtta, et Scorpio oli Sierrast suurem ja palju mugavam (Ford nägi ise seda lausa samaväärsena BMW ja Mercedesega), siis on see rikka inimese Sierra ning tänavapildis haruldasem ka.

Eriti sellise välimusega. Spoilerid, triibud, tiivad ja muidugi silmapaistvad Borbeti originaalveljed. Seest vaatavad vastu tõeliselt hiiglaslikud nahast tugitoolid, mis tahavad küll nahameistrite tähelepanu, aga juht upub ilmselt nendesse ilusti ja mugavalt.

Foto: Auto24.ee

Müüja lisab, et auto on paar aastat tagasi oli täielikult taastatud ja pildid tehtud tööst on ka olemas. Kere ja põhi on roostevabad ning tehtud korrosioonitõrje.

Tegemist on täislisadega autoga, mis sellel ajastul tähendas näiteks elektrilisi aknatõstukeid, aga ka püsikiiruse hoidjat.

V6 mootoril on küll vaid 107 kilovatti, aga see on ülbeks kruiisimiseks piisav ning auto on küll suur, aga tühimass on kõigest 1300 kg juures, seega on minekut piisavalt.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses