Uudis

Top Geari saatejuht sõitis uue hooaja võtete ajal Lamborghini Diabloga teelt välja

Chris Harris, Freddie Flintoff ja Paddy McGuinnessFoto: BBC

Peale mitmeid aastaid katsetamist on “Top Gear” üldiste arvustuste põhjal leidnud uue päris hästi toimiva kolmiku. Alles on jäänud Chris Harris, aga Matt LeBlanci ja teiste asemel, on nüüd kambas endine kriketimängija Freddie Flintoff ja koomik ning näitleja Paddy McGuinness.

Praeguseks on nendega eetris olnud 11 osa ja keemia on neil kolmel päris hea. Võib vaid arvata, et peale hiljutist juhtumit, on stuudios üksteisega lõõpimist veel kõvasti.

Nimelt filmiti Inglismaal, Põhja-Yorkshire’s järgmist hooaega ja kolmel saatejuhil oli kasutada kolm tõelist legendi: Ferrari F40, Jaguar XJ220 ja Lamborghini Diablo.

Viimane neist, Paddy McGuinnessi juhtimisel, kahjuks lõpuni ei jõudnud, vaid lõpetas kraavis. Saatetiimi sõnul McGuinness õnnetuses kannatada ei saanud. Samuti rõhutati, et auto sõitis õnnetuse hetkel lubatud kiirusega. Nii Harris kui Flintoff olid selle võtte ajal mujal ning McGuinness sõitis üksinda.

Auto kaeti kiirelt kattega ning kahjude ulatust pole täpselt teada. McGuinnessi poolt hiljem Instagrami pandud videos selgub, et auto loodetakse veel võtete ajaks korda saada, seega väga hullu ilmselt pole. Saatetiimi õnneks võib öelda, et nendest kolmest autost peaks Lamborghini Diablo olema kõige “odavam”, kui tegu polnud just mõne erimudeli või üliväikse läbisõiduga autoga.

Vaata, mida McGuinness ise asjast arvab:

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.