Elektriautod

Päeva kuulutus: Eesti autoportaalis müüakse Tesla Roadsterit

Foto: Auto24.ee

Rubriiki toetab

Täna on Auto24.ee müügiportaali lisatud Tesla Rodsteri müügikuulutus. Täiselektrilise sportauto saab kätte vaid 53 000 euroga.

Autoteadlikumad on praeguseks juba aru saanud, et tegemist pole siiski pikisilmi oodatud Tesla Roadsteriga, mis lubab 0-100 km/h kiirendada alla 2 sekundi ning mida on Elon Musk ka reaalselt juba näidanud. Antud juhul on tegemist Roadsteri esimese põlvkonnaga. Autoga, millest üldse Tesla edulugu alguse sai.

Foto: Auto24.ee

Kõige ägedam on ilmselt fakt, et samasugune auto tiirleb kuskil meie päikesesüsteemis ja on jätkuval kõige lahedam turundustrikk, mis eales tehtud. Vaata, kus auto hetkel asub ja kui palju on “läbisõit”.

Foto: Auto24.ee

Autosid on müüdud 2450 tükki, mis teeb sellest päris haruldase sõiduki. Sõiduulatus oli tolle aja kohta väga suur, ligi 400 kilomeetrit. Kiirendus 0-100 km/h oli samuti väga hea, 3,7-3,9 sekundit olenevalt mudelist.

Konkreetne mudel asub küll hetkel Soomes, aga see on laevasõidu vaev. Auto on mattsiniseks kiletatud, selle all on hõbedane toon. Läbisõit on 45 000 kilomeetrit, mis vähemalt tänapäevastele elektriautodele pole mingi näitaja.

Foto: Auto24.ee

Hind ei ole just odav, 53 000 eurot, aga tegemist on erilise ja haruldase autoga, mida võiks omada kasvõi juba kollektsioneerimise eesmärgil.

Vaata pilte ja kuulutust SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.