Volkswagen ID.7 esitlus jõuab kätte õige pea ja selle sõiduulatus avaldab muljet

Fotod: Volkswagen

Rubriiki toetab

  • Enefit VOLT – mugav laadimine kodus, tööl ja teel
  • Suurim laadimisvõrk ja nutikad lahendused
  • Uuri lähemalt!

Volkswageni järgmine ID-seeria elektriauto, sedaan ID.7, hakkab ilmet võtma ning ametlikud pildid “digitaalse” kamuflaažiga on avaldatud. Esimest korda näeb sõidukit täna Las Vegases algaval elektroonikamessil CES.

Sedaanide müüginumbrid on aina kahanenud, tehes ruumi ennekõike linnamaasturitele. Seega on arusaadav, et Volkswagen lisas sellise keretüübi oma valikusse alles nüüd.

Kuigi hetkel veel ei ole ID.7-st palju informatsiooni avaldatud, on Volkswagen mõne pidepunkti juba andnud. Peamiseks trumbiks on elektriauto sõiduulatus, mis väidetavalt küünib kuni 700 kilomeetrini (WLTP).

Samuti on Volkswagen näidanud saabuva mudeli interjööri, vähemalt osaliselt. Uuendatud meediasüsteemi ekraan on 15-tollise diagonaaliga ning selle all asuvad tuttavad puutetundlikud helitugevuse ja kliimasüsteemi “nupud”, mis seekord on õnneks valgustatud.

Lisaks väidab Autocar, et ID.7 sedaanmudelile peaks järgnema universaalversioon ning hiljem ka sportlikum GTX-versioon. Samuti on plaanis kaotada valikust sedaanid Arteon ja Passat, millest viimane saab väidetavalt veel uue põlvkonna, kuid üksnes universaalkerega.

Volkswageni saabuv elektrisedaan püsib veel mõni kuu kamuflaaži all, kuna tootmisvalmis mudeli esitlus toimub ilmselt teises kvartalis. Müügile peaks ID.7 tulema veel tänavu, kuid juba aasta teises pooles.

Enefit Volt laadimislahenduste kohta leiad täpsema info SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.