Kaubikud

Renault Trucks tegi tuntud veokist värvikireva sportversiooni

Renault T High Renault Sport Racing ja Renault Megane RS. Foto: Renault Trucks.

Rubriiki toetab

TALV KESTAB VEEL
Suur valik Fordi mudeleid
Hinnad alates 13 700€

Veokifirma Renault Trucks tegi avalikuks enda pikamaaveoki T High sportversiooni, mis valmis koostöös Renault sportsõidukite osakonnaga.

T High Sport Racing nime kandvat sportliku välimusega veokit toodetakse vaid 99 tükki. Tavalisest T-seeria veokist eristab sportlikku kaksikvenda Renault F1 meeskonna tuntud kollase ja musta värvi kombinatsioon nii kerel kui kollaseks värvitud veljed ja must esivõre. Iga haruldase veoki musta värvi numbrimärgilt võib leida ka eraldi mudelinumbri.

Veokil on ka toonitud aknad ning seest leiab sportlikud Recaro istmed, musta nahaga kaetud rooli ja lisaks karbonfiibriga viimistletud armatuurile on interjööris kasutatud ka kollaseid õmblusi, mis mustal taustal veelgi enam auto sportlikku välimust jäljendab.

Mootor on sportlikul versioonil siiski sama, mis tavaliselt T High veokil – 13-liitrine kuuesilindriline diisel, millel hobujõude 520.

Kuigi Renault Trucks jagab nime Renault’ga ja T High Sport Racing veok valmis koostöös Renault Sportiga, omab veokifirmat tegelikult juba 2001. aastast saati Volvo Group.

Sellegipoolest valmistatakse ja disainitakse lõviosa Renault Trucks veokitest endiselt Prantsusmaal.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.