Linnamaasturid

Toyota Highlander saab juurde tehnoloogiat ja uue kerevärvi

2021. aastal Lääne-Euroopas debüüdi teinud seitsmekohalise linnamaasturi valikusse ilmub 2023. aastal uus Cypress Green metallikvärv. Lisaks ka uued 20-tollised läikivmusta disainiga valuveljed ning beeži ja ookri tooni nahast istmepolstrid.

Highlander on uusim mudel, mis võtab kasutusele uue Toyota Smart Connect multimeediasüsteemi. See sisaldab 12,3-tollist kõrglahutusega puutetundlikku ekraani ja mitmeid lisafunktsioone, sealhulgas pilvepõhist navigeerimist koos reaalajas uueneva liiklusteabega. Pilvepõhisele navigeerimissüsteemile juurdepääsuks pole vajalik nutitelefoni sidumine süsteemiga ega lisandu ka täiendavaid andmesidekulusid.

Uut Highlanderit müüakse koos nelja-aastase andmeside paketiga, mis hõlmab ka mugavaid õhu kaudu tehtavaid süsteemivärskendusi. Executive- ja Premium-varustustasemega mudelid on varustatud Toyota Smart Connect+ paketiga, millega kaasneb juurdepääs sisseehitatud navigatsioonisüsteemile, mis võimaldab planeerida marsruute, kui pilves navigeerimise ühendus puudub. Samuti sisaldab see linnade 3D-kaarte, liiklusmärkide tuvastamist ja kiiruskaamerate asukohateavet.

Uued süsteemid võimaldavad kasutada kaugjuhtimise funktsioone, sealhulgas uste lukustamist ja avamist ning ohutulede kasutamist, et aidata leida parklas auto asukohta. Nutitelefoni saab kergelt ühendad juhtmevaba Apple CarPlay ja juhtmega Android Auto abil. Kõik Highlanderi mudelid on nüüdsest varustatud juhtmevaba laadimisalusega.

Armatuurlaud on saanud uue kujunduse 12,3-tollise digitaalse universaalnäidiku näol ja ekraani graafikat saab kohandada vastavalt juhi eelistustele nelja kujunduse järgi: Casual, Smart, Tough ja Sport.

Highlanderil onl 248-hobujõuline hübriidmootor, mille heitkogus on 149 g/km CO2 (WLTP kombineeritud tsükkel). Uus Highlander on nüüd tellimiseks saadaval ja esimesed tarned algavad 2023. aasta I kvartalis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.