Linnamaasturid

Uus Range Rover Evoque saavutas turvalisuse eest JLR grupi seni kõige parema tulemuse

Kaameraga saab vaadata ka põhja all toimuvat, et paremini maastikul liigelda.

Uus Range Rover Evoque pälvis maksimaalse 5-tärnilise Euro NCAPi ohutushinnangu. Kuna 5 tärni saavad paljud sõidukid, siis on hakatud välja tooma ka täpsemaid protsente, mis selle hinnangu juurde käivad.

Luksuslik kompaktmaastur sai täiskasvanud sõitjate ohutuse eest 94% tulemuse, mis on siiani Jaguari ja Land Roveri toodete kõrgeim skoor. Need, kelle tagaistmel sõidavad nooremad reisijad, võivad samuti rahul olla, sest auto sai laste turvalisuse eest 87%.

Tahavaatepeegel muutub vajadusel HD-ekraaniks, mis kuvab tahavaatekaamera pilti

Range Rover Evoque’il liiklusõnnetuste vältimiseks uusimad täiustatud juhiabifunktsioonid, sealhulgas hädapidurdus, sõidurajal püsimise abi, eesmine ja tagumine parkimisabi ning tahavaatekaamera.

Autoomanikud saavad eeltoodud funktsioonidele lisada kaks valikulist paketti. Parkimispakett lisab parkimisabi ja 360-kraadise parkimisabi, tagumise liiklusmonitori ja väljumismonitori. Sõidupaketis on isekohanduv kiirushoidik, pimealaabi ja suurel kiirusel hädapidurdus.

Rohkelt kaameraid, ka esiotsa alla näeb

Lisaks saavad omanikud olla kindlad, et luksuslik kompaktmaastur kaitseb nii sõidukis sees kui ka väljas olijaid, sest salongis on õhkpadjad ja turvasüsteem, sealhulgas jalakäijate turvapadi.

Uue Range Rover Evoque’i täiustatud tehnoloogiate komplekt sisaldab Land Roveri tahavaatepeeglit ClearSight. Nupuvajutusega lülitub peegel HD-ekraaniks, mis pakub laiemat, 50-kraadist vaatevälja ja paremat nähtavust hämaras, kuvades auto katusel oleva tahavaatekaamera pildi. See on ideaalne juhul, kui tagaistmel on reisijad või pagasiruumis olevad suured esemed varjavad vaatevälja.

Samuti on saadaval varjatud vaadete tehnoloogia ClearSight Ground View, mis muudab kapoti nähtamatuks, näidates ülemisel puuteekraanil kaamera abil juhile 180-kraadist vaadet sõiduki esiosa all. See on kasulik keeruliste parkimiskohtade, kõrgete äärekivide ja ebatasase maastiku korral.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.