Linnamaasturid

Videomeenutus: esimese põlvkonna Porsche Cayenne S on ka väga hea pärismaastur

Kuvatõmmis: YouTube, Harrison Schoen

Rubriiki toetab

Porsche Cayenne on nüüdseks välja jõudnud Turbo GT mudelini, mille eesmärk on lihtsalt kiirus, seda muidugi asfaltteel, eelistatud veel eriti sileda kattega asfaltteel. Kuid esimese põlvkonna Cayenne oli tegelikult ka väärt pärismaastur, millega tõsiseid maastikuradasid ette võtta.

Väga hea näide sellest on hiljuti YouTube’i jõudnud video kasutaja Harrison Schoen poolt. Noormees oli värskelt soetanud endale 2008. aasta Cayenne S’i, mida ta kavatseb modifitseerida, et selle maastikuvõimekust veel enam tõsta.

Kuid esimese sõidu puhul muudeti Porsche maasturit minimaalselt. Täpsemalt vahetati vaid rehvid paremate maastiku omade vastu, kõik muu püsis V-8 bensiinimootoriga sõidukil sellisena nagu see algselt tehasest välja tuli.

Videos läbitud maastikurada asub Ameerika Ühendriikides, Moab linna lähistel, Utah osariigis. Täpsemalt on tegemist Hell’s Revenge nimelise rajaga.

Videos tutvustab omanik auto maastikuomadusi, mille hulka kuuluvad ka lukustatav diferentsiaal ja aeglustiga käigukast, mis muudab aeglase, kivide vahelise kulgemise märksa lihtsamaks.

Vaata videot 2008 Porsche Cayenne S’i maastiku vallutustest siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.