Nutikas reisimine

Autotootjad ja hotelliketid tihendavad koostööd, et klientidele enam luksust pakkuda

Rubriiki toetab

Hotelliäris ja automaailmas on konkurents tihe, seega nuputavad mõlemad harud välja viise, kuidas kliente enda juurde meelitada. Üheks trendiks luksushotellide puhul on samaväärsete sõiduvõimaluste pakkumine külastajatele.

Skift reisiportaal kirjutab, et WGSN agentuuri poolt koostatud hiljutine uuring rõhutab koostöövajadust erinevate brändide vahel, et kasutajatele meeldejäävamat kogemust pakkuda. Üheks selliseks trendiks on ka autotootjate ja luksushotellide omavahelise koostöö tihendamine.

Näiteks pakub Four Seasons hotellikett oma Whistleri majutusasutuses võimalust kasutada Mercedes-Benzi maastureid suusakuurorti külastamiseks. Tänu heale autovalikule ja sobivusele lumistesse oludesse on teenus klientide seas üha populaarsem.

Waldorf Astoria hotellikett alustas aga hiljuti koostööd Aston Martiniga. Klientidele pakutakse võimalusi valitud nädalalõppudel uusi mudeleid käia proovimas erinevates hotellides. Samuti on Waldord Astoria Aston Martini võidusõidutiimi partneriks ning pakub külastajatele võistlustele VIP pakette.

Sama teed on läinud ka Montage hotellikett, kes teeb koostööd Cadillaciga. Kliendid saavad kasutada autojuhiga transpordi teenust, lisaks on külastajatel võimalik ka hotellides teha proovisõite Cadillaci uusimate mudelitega.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.