Amserv avas spetsiaalselt ärikliendile mõeldud Toyota müügiesinduse

Tallinnas avati Järvel Amservi uus Toyota Business müügiesindus. Uus esindus asub tegevuse lõpetanud Sahvri restorani ruumides ja pakub äriklientidele senisest laiemat teenuste valikut, sealhulgas autode ümberehitamist ja ärispetsiifilise lisavarustuse paigaldamist. Uus esindus on esimene omataoline Balti riikides.

“Amservi kogumüügist ja teenindusest moodustavad enam kui poole (65%) ärikliendid, kelle vajadused oma autopargi koosseisu ja ülesannete osas võivad ajas kiiresti muutuda. Nii siin kui ka mujal maailmas otsivad ettevõtted üha enam autosalonge ja -esindusi, mis suudaksid pakkuda kliendi äri iseloomule ja vajadustele vastavat autot,” ütles Amservi juhatuse liige ja Toyota brändijuht Margus Nõmmik.

Nõmmik nendib, et autode ümberehituste ja täiustamise suund on autosalongide ja -edasimüüjate jaoks järgmine suur väljakutse ja võimalus kasvatada äri mahtusid ning käivet. “Erilahenduste võimalusi on tohutult,” ütles Amservi juhatuse liige ja tõi näitena välja Toyota Hiluxile paigaldatavad lumesahad ja liivapuisturid, mis vahetavad linnatänavatel ning maanteedel tasapisi välja vanad traktorid.

Samuti said mitmed kliendid oma Toyota Proace kaubikutesse pandeemia kõrgajal survepesurid koos desinfitseerimisvahendiga, millega pesta ja desinfitseerida pargipinke ning bussipeatuste paviljone.

Lisaks ka Gazoo Racing ekspert

Amservi uues salongis töötab 3 müügijuhti, kliendisuhete juht ja tehniline nõustaja. “Meie meeskonnas on sellest aastast lisaks müügijuhtidele ning kliendisuhete juhile olemas ka tehniline konsultant, kes suudab leida parima tehnilise lahenduse igale kliendile ning samuti Gazoo Racing ekspert, kes nõustab tehniliselt ja aitab leida uusi lahendusi motospordi huvilistele,” rääkis Nõmmik.

Amserv Toyota Businessi viieliikmeline meeskond asub küll füüsiliselt Tallinnas, kuid teenindab kõiki ärikliente üle Eesti seal, kus klient seda soovib.

Amserv Toyota Business salongis on hetkel vaatamiseks väljas 8 näidisautot ja proovisõiduks on olemas kõik Toyota sõiduautod ning Toyota Professional mudelid. Samuti saavad huvilised tutvuda Toyota Miraiga, mis on esimene Eestis müügilolev vesinikauto.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.