Uudis

Aston Martin DBS 770 Ultimate: torm on tulemas

Foto: Aston Martin

Briti sportautotootja Aston Martini võimsaim, vihaseim ja ilmselt kõige viimane DBS-i erimudel 770 Ultimate tuleb müügile õige pea.

Suurbritannia mark kirjedab saabuvat mudelit ühe lausega: “Torm on saabumas.” Nagu nimest võib järeldada, saab DBS 770 Ultimate väga tõenäoliselt 770-hobujõulise kahe turboga V-12-jõuallika.

Hetkel on võimsaim mudel DBS Superleggera, millie sama töömahuga mootori võimsus on 725 hobujõudu. Lisada veel 45 hj ning võib-olla vähendada natuke ka auto massi – sõiduelamus sellise autoga tundub üsna pöörane, kuid on kindlasti emotsiooniderohke.

Samuti kirjeldab autotootja erimudelit, kui “ülimat finaali oma vereliinile”, mis võib tähendada, et DBS-mudel võib sellega lõpu saada. Või siis mõeldakse hoopiski viimast V-12-mootoriga sõidukit?

Hetkel on teada vaid see, et Aston Martini uus mudel avaldatakse lähiajal, selle aasta alguses, ning tootmine on piiratud vaid 499 autoga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.