Uudis

Hoonigan ehitab Hellcati mootoriga 1000-hobujõulist Rolls Royce driftiautot

Kuvatõmmis: YouTube, Hoonigan

Ken Blocki kaudu tuntuks saanud seltskond nimega Hoonigan ehitab peale Blocki enda Gymkhana autode muidugi ka palju muid projektiautosid. Hetkel on näiteks ehituses üks eriti pöörane, üle 1000 hj Rolls Royce Silver Shadow.

Kuna tegemist on vanema luksussedaaniga, siis ilmselgelt vajab auto rohkem tööd, kui pelgalt mootori vahetus. Seetõttu on Hoonigan ehitanud täielikult uue toruraam konstruktsiooni, mis sarnaneb võidusõidu autole.

Tänu täiesti uuele konstruktsioonile, on kadunud ka Rolls Royce’i autode trump – mugavalt pehme veermik ja luksuslik interjöör.

Viimases videos saadi auto lõpuks staadiumisse, kus sellega saab ka sõita. Hellcati mootori supercharger ülelaadimine vahetati suurema vastu, mis peaks tootma vähemalt 1014 hj ja lisati ka eraldi auto jaoks ehitatud väljalaskesüsteem Borla poolt. Lõpetuseks kaeti auto ka valge kleebiskilega, et välimus pisut esindluslikum oleks.

Hoonigani poolt ümberehitatud Rolls Royce Silver Shadow projekti eesmärk on väga omanäoline driftiauto, millega üritustel käia, aga tegemist pole siiski ametliku driftivõistlustel osaleva autoga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.