Uudis

Jäänud loetud tunnid: kui kallilt müüakse üliväikse läbisõiduga Supra?

Täna õhtul kell 21 meie aja järgi lõpeb veebioksjon, kus pakkumisel on ülimalt originaalne Toyota Supra aastast 1995. Kirjutamise hetkel oli selle hind tõusnud juba üle 100 000 euro.

USA veebioksjonil pakutav Toyota Supra Turbo tuleb vaid 11 000 km läbisõiduga ning on igas mõttes apetiitne eksemplar. Teadupärast on kõnealuse põlvkonna Suprad (1993-2002) viimastel aastatel pööraselt kalliks muutunud, kuid USA veebioksjonil Bringatrailer.com pakutav eksemplar tõotab keskmisest kaugelt kõrgemat müügihinda.

1995. aasta Toyota Supra Turbo läbisõiduga 11 000 km.

Lisaks miniläbisõidule räägivad kõnealuse Supra kasuks ka selle seniste omanike arv (1) ning üdini originaalne ehk tuunimata seisukord. Nagu juba mainitud on tegu võimsama (330 hj) turbomudeliga ning käigukast on automaatse asemel palju hinnatum manuaalne.

Auto on varustatu manuaalkastiga, istmeid katab hele nahk.

Varustuses leiduvad piiratud libisemisega diferenstiaal, eemaldatav katusepaneel, tagatiib, 17tollised veljed, automaatne kliimaseade ja originaalne helisüsteem. Kollektsionääride jaoks lisab väärtust seegi, et tegu on võrdlemisi vähelevinud punast värvi autoga.

Legendaarne 2JZ-GTE ehk Supra kolmeliitrine R-6-mootor võimsusega 330 hj.

Lisaks kasutusjuhendile ja põhjalikule hooldusajaloole tuleb autoga kaasa ka selle algne ostuarve. Sellelt on näha, et uuena maksis punane Supra koos kõigi lisadega 52 524 dollarit. Kirjutamise hetkel olid pakkumised oksjonil jõudnud 136 000 dollari ehk umbes 115 000 euroni.

Kui USA-s pakutav sõiduk tundub kallivõitu, siis näiteks on praegu üks pisut tuunitud Toyota Supra Turbo müügis ka Eestis. Selle eest küsitakse 99 990 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.