Uudis

Kui tahad autoga jõuda varakult saarele jaani pidama, pead kibekähku tegutsema

Virtsu sadamas tekivad jaanipühade ajal pikad järjekorrad. Foto: Sander Ilvest/Scanpix

Suvine pööripäev läheneb, mida paljud eestlased tähistavad traditsiooniga “sõidan oma sõiduautoga Lääne-Eesti saartele”. Kes tahab sel aastal jaanipäevaks oma autole kindlat praamikohta saada, peaks nüüd kiirelt tegutsema.

Muhumaa ja Saaremaa

Artikli kirjutamise ajaks on järgmiseks reedeks, 22. juuniks võmalik osta veel Virtsust Muhumaale väljuvale praamile pilet ainult nendeks kellaaegadeks:

  • 5:35–10:15
  • 20:30 (üks pilet!)
  • 21:40–00:30

Kes on valmis minema hoopis jaanilaupäeval, 23. juunil, siis Muhumaa praamile saab osta e-pileti veel kõigile väljumistele vahemikus 6:45–22:15.

Kes tuleb jaanipäeval 24. juunil tagasi mandrile, siis e-piletit saab veel ainult ennelõunaks (hiliseim aeg 11:25) või õhtuks (21:40-22:50)

Hiiumaale

Ka Rohukülast jaanipühadeks Hiiumaa suunas minejaid on palju. Reedel saab kindla pileti veel ainult varahommikuks kl 8:30 või hilisõhtuks 22:00 ja 23:30 praamidele. Jaanilaupäeval on pileteid kõikidele praamidele.

Tagasi mandrile saab pileti ainult pühapäeva hilisõhtuks 23:30 praamile.

Peale praamid.ee e-piletite, mis garanteerivad kindlal kellaajal väljuvale laevale koha, on võimalik saarele saada ka üldjärjekorras.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.