Uudis

Lamborghini jaoks ei kao vabalthingavad mootorid kuhugi

Lamborghini arendusosakonna ülemus kinnitas, et vabalthingavad mootorid ei kao nii pea.

Lamborghini on siiani üks ainukestest sport- ja superautode markidest, kes pole kasutanud ülelaadimist oma viimaste mudelite mootorites. McLaren, Ferrari, Porsche ja muud autotootjad on osaliselt (või täielikult) hüljanud vabalthingavad jõuallikad, et toime tulla vajalike väljaheite- ja kütusekulunormidega. Õnneks on Lamborghini kinnitanud, et nad kavatsevad jätkata oma trendi nii kaua kui vähegi võimalik.

Autocar vahendas, et ekstravagantse itaalia superautode tootja arendusosakonna juht Maurizio Reggiani soovib jõuallikate ülelaadimist vältida. “Minu unistus on hoida vabalthingavat mootorit nii kaua kui võimalik. See on emotsiooni tunnetus superautos.”

“Meie DNA-s on disain, emotsioon ja suutlikkus, mis muudaks kogemuse autoroolis ainulaadseks,” lisas Reggiani. “Lamborghini auto ei saa omada ainult ühte nendest faktoritest. Masinal võib olla super-äge disain, aga kui see sõiduk ei suuda pakkuda emotsioone, kui sa selles istud – kui sa ei kuule mootori müra ega tunneta rehvide tööd asfaltil – siis meie töö ei ole veel tehtud.”

Hiljuti võttis sõna Lamborgini ka autode isejuhtimise kohta ning ilmselgelt on itaalia automargile tähtsad oma väärtused, hoidmaks oma masinaid emotsionaalse ja autentsetena.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.