Uudis

Video: Nürburgring Nordschleifel kihutavad Tesla Model 3 ja Eestist pärit Porsche Taycan

Kuvatõmmis: YouTube, sebastian vittel

Eile avaldas YouTube’is kasutaja sebastian vittel video, kus ta sõidab Tesla Model 3 Track Pack V2 varustuses oleva elekriautoga mööda Nüburgring Nordschleife rada.

Mis teeb meile selle video veel eriti huvitavaks on fakt, et ees sõitev valge Porsche Taycan 4S on Eesti numbriga: 991 RSR. Tasub ka mainida, et ilmselgelt on Taycani juht tuttav maailmakuulsa ringrajaga ja hoiab väga head tempot.

Video kirjelduses on ka mainitud, et Porsche roolis on sõitja, kes osaleb regulaarselt Nürburgringil aset leidvas VLN võidusõiduseerias ja on läbinud üle tuhande ringi. Muidugi ei oska siinkohal öelda, kas kirjeldatud juht on ka antud Eestist pärit Taycani omanik või mitte. Tõenäosus on, et pigem mitte.

Samuti on video autor maininud, et Tesla Model 3 koos Track Pack V2-ga ja Porsche Taycan 4S koos valitud Performance Plus akuga hoidsid rajal väga sarnast tempot.

Alles teisel ringil oli väidetavalt tunda, kuidas Tesla Model 3 hakkab natukene alla jääma. On ka teada, et Porsche üks eesmärkidest oli tõestada, et Taycan suudab ka ekstreemsemates olukordades hoida sarnast suutlikkuse taset. Seega kahe auto erinevus võibki esile tulla alles pikemalt nendega rajal kihutades.

Vaata videot Tesla Model 3-st ja Eestis registreeritud Porsche Taycan 4S-ist siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.