Uudis

Video: parimad helid Euroopa ringradadelt on muusika sinu kõrvadele

Kuvatõmmis: YouTube, Belgian-Motorsport

Töö  teeb alati lihtsamaks taustal mängiv kvaliteetmuusika. Olgu see kõrvaklappidega keset kontorit või ihuüksi oma toas ja kõlaritest. Kuid autosõpradele on üks veel parem variant – möirgavad, vilisevad ja huilgavad mootorihelid ringraja äärest.

Enamasti avatud kontoris tööd tehes avastasin juba aastaid tagasi, et minusugusele autohullule on klappidest taustamuusika asemel väga mõnus kuulata ka võidusõiduautode helisid. Ei mingit liigset juttu kommentaari näol, lihtsalt mõnus kütuse põletamine.

Üks sellistest YouTube’i kanalitest, mis puhtalt autohelisid pakub on Belgian-Motorsport. Aasta lõpu puhul said nad valmis kogumi parimatest klippidest mullu filmitud ringraja ja ralli hetkedest.

Muidugi on filmitud erinevatel Belgia ringradadel nagu Spa de Francorchamps ja Zolder, kuid samuti ka Saksamaa Nürburgring ja näiteks Itaalia Monza. Siin-seal leiduvab ka mõned ralli kiiruskatsed.

Autode valik on YouTube’i kanali üks trumpidest. Valdavalt on tegu võidusõidu- või siis vähemalt ringraja jaoks ehitatud autodega. Masinaid leidub nii tänapäevast kui ka mitmekümne aasta taguseid, seega erinevaid helisid kohtab rohkelt.

Egas midagi, kui head kuulamist ja vaatamist. Soovitan ka teisi YouTube’i kanali videoid soojalt.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.