Eestis algas täiselektrilise Opel Astra müük, esimesed autod jõuavad juba sel aastal

Rubriiki toetab

  • Enefit Volt – mugav laadimine kodus, tööl ja teel
  • Suurim laadimisvõrk ja nutikad lahendused
  • Uuri lähemalt!

Müügi avab rohke varustusega erimudel Business Launch Edition, millel on LED Pixel esituled, 18-tollised valuveljed, elektriline klaasist katuseaken, IntelliDrive 2.0 juhiabi, soojendusega ja AGR-sertifikaadiga Alcantara viimistlusega esiistmed. Lisaks on autol parkimisabiline, 360-kraadise vaatega kaamera ja nutiseadmeid saab laadida juhtmevabalt.

Igapäevaselt tõhus

Elektrimootori võimsus on 115 kW/156 hj ja maksimaalne pöördemoment on 270 njuutonmeetrit. Tühimass on 1679 kilogrammi ja tippkiirus on 170 km/h. Lisaks on auto jäikust suurendatud 31 protsenti võrreldes teiste Astra mudelivariantidega.

Energia salvestub kompaktsete mõõtmetega 54 kWh liitiumioonakusse ning viieukseline auto suudab vastavalt WLTP mõõtmisele läbida kuni 418 kilomeetrit ja kulutab 100 kilomeetri kohta 14,8 kWh elektrit.

Elektrilise-Astra laeb 100 kW kiirlaadijas 80 protsendini aku mahust vähem kui 30 minutiga. Lisaks on täiselektriline Astra standardvarustuses kolmefaasiline 11 kW pardalaadija kasutamiseks koduses seinalaadijas. Ka soojuspump on autol põhivarustuses.

Astra Electricu pakiruumi maht on 352 liitrit ning istmeid alla klappides suureneb mahutavus kuni 1268 liitrini.

Esimesed Opel Astra Electricud jõuavad edasimüüjate juurde 2023. aasta lõpus ja Business Launch Editioni hinnad stardivad 48 390 eurost.

 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.