Elektriautod

Tallinnas tuleb elektriautode festival, kus saab näha ja proovida erinevaid elektrisõidukeid

Audi e-tronFoto: Karl-Erik Idasaar

Rubriiki toetab

Festival “Elektra 2019” annab ülevaate, milliseid elektri- ja plug-in hübriid sõidukeid täna pakutakse ja kuidas neid mugavalt igapäevases elus kasutada. Samuti on esindatud juba “klassikalised” hübriidsõidukid.

Festival leiab aset T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses, kus samal ajal leiab aset ka suur elektromobiilsuse konverents. Konverents on ühepäevane, aga elektriautod on väljas 15.-17. novembrini ning paljudega neist on võimalik teha ka proovisõite.

Lisaks tutvustatakse erinevaid laadimisvõimalusi, elektriautodega seotud teenuseid, mikromobiilsus (tõukerattad jms) ning vastuse saab kõigile küsimustele, mis elektriautodega vähegi seotud on.

Värskelt Eestisse saabunud Peugeot

Kõige värskem saabuja on Peugeot e-208 elektriauto, aga kohal on ka Detroit Electric Model 97 Coupe nimeline sõiduk aastast 1930! Lisaks muidugi juba kõik tuntumad nagu Audi e-tron, Jaguar I-Pace, Nissan Leaf, BMW i3 ja paljud teised. Osalejad on kirjas SIIN.

Loe ürituse kodulehelt, mis täpselt programmis on ning mine vaata see elektrivärk üle. Äkki saad vastuseid küsimustele, mis sind ammu on painanud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.