Hea nipp

Kolm head rakendust, mis teevad autosõidu mõnusamaks

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Autoroolis telefoni kasutamine on tõsine probleem, millel on veelgi tõsisemad tagajärjed.

Telefon ei ole aga üdini halb asi ning seda õigesti kasutades võib autosõidul juhile väga oluliseks abimeheks olla näiteks juhiste andmisel. Valisime välja kolm rakendust, mis sobivad hästi ka nendesse sõidukitesse, kus Android Auto või Apple CarPlay kasutamine pole võimalik.

Car Dashdroid – Play Store

Koos telefonihoidikuga kasutamiseks mõeldud Car Dashdroid muudab nutitelefoni menüü sõidusõbralikumaks ning teeb kaardi, muusika, kontaktide ja kõige muu vajaliku valimise lihtsamaks ning sarnaneb selles osas suuresti Android Autole.

Ohutuse jaoks on võimalik rakendust juhtida ka ingliskeelsete häälkäsklustega.

Drivvo – Play Store/iOS

Kütusekulu jälgimiseks loodud rakenduse abil saab jooksvalt hoida koguda ja hoida arvestusi päeva, nädala ja kuu lõikes nii kilometraaži kui ka kulunud kütuse kohta.

Peale esialgset andmete sisestamist kuvab äpp hulgaliselt huvitavat ja olulist informatsiooni, näiteks sinu igapäevase sõitmise keskmise rahalise kulu ja keskmise kilomeetri hinna.

The Podcast App – Play Store/iOS

Taskuhäälingud on pikkade autosõitude jaoks justkui loodud. Erinevates seadmetes on podcast’ide kuulamiseks ka mitmeid eri rakendusi – mitmeid saateid saab kuulata kasvõi läbi Spotify ja YouTube’i, kuid eraldi selleks loodud rakendustest leiab enamasti kõige suurema valiku.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.