Linnamaasturid

Honda CR-V esimene hübriid on kohal: kui palju see Eestis maksab?

Uus Honda CR-V hübriid on kohal.Foto: Honda.

Uue Honda CR-V hübriidi hinnad algavad Eestis 29 990 eurost ning selle kütusekulu jääb 5,3 liitri juurde saja kilomeetri kohta, selgub värsketest andmetest.

Linnamaasturi hübriidversioon kombineerib kaks elektrimootorit ja 2,0-liitrise bensiinimootori uues iMMD (intelligent Multi Mode Driving) hübriidajamis koos liitiumioonaku ja CVT käigukastiga. Hübriidmaastur tuleb nii esi- kui ka nelikveolisena.

Nelikveolise hübriidi baashinnaks on 36 990 ning see algab Elegance varustusastmega. Kokku pakutakse uuele CR-V-le nelja erinevat varustusastet: Comfort, Elegance, Lifestyle ja Executive.

Fotod: Honda.

Honda CR-V on esimene uue Honda hübriidajamiga sõiduk ning vahetab sõidu ajal automaatselt kolme sõidurežiimi vahel – EV Drive, Hybrid Drive ja Engine Drive – olenevalt sõidutingimustest ja sellest, kuidas juht parajasti autot juhib.

Linnasõidus kasutab CR-V hübriid enamjaolt hübriidset ja ainult elektrilist režiimi, et võimalikult ökonoomselt hakkama saada. Hübriidse režiimi ajal on võimalik bensiinimootori üleliigset võimsust kasutada ka aku laadimiseks generaatori abil, samas kui ainult elektriline režiim pakub täiesti heitevabat sõiduulatust umbes kaks kilomeetrit.

Esiveolise hübriidi keskmiseks kütusekuluks on märgitud 5,3 l/100 km kohta, nelikveolisel tõuseb see 5,5 l/100 km juurde ning heitenäitajad jäävad vastavalt 120 ja 126 g/100 km juurde.

Sisepõlemismootoriga uue CR-V baashinnaks on 25 990 eurot ning see tuleb 1,5-liitrise bensiinimootori ja manuaalkastiga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.