Linnamaasturid

Nissan korraldas uue Juke esitluse hea nalja nimel tavalises Prantsuse väikekülas

Nissani boks Francforti autonäitusel.

Legendaarne Nissan Juke on tagasi teise põlvkonnaga ja mis oleks parem koht selle avalikustamiseks, kui Francforti autonäitus? Kogu automaailma tähelepanu on ju sinna pööratud.

Oot, miks nii peenelt Francfort, mitte Frankfurt? Seepärast, et Nissan tegi väikse viguri ja leidis Prantsusmaalt tõepoolest koha nimega Francfort ja korraldas Juke esitluse seal.

Siin on 23-sekundiline video sellest, kuidas näitusesaal väikekülla kerkis:

Teadupärast puudub käesoleva aasta Frankfurdi näituselt väga palju marke, Nissan nende hulgas. Seega mõtlesid nad välja humoorika lahenduse ning kutsusid kõiki praegusi Juke omanikke oma esitlusele Francforti.

Boks oli avatud muidugi kõigile huvilistele ja pakuti ka tasuta süüa.

Kohale oodati väidetavalt vähemalt 150 külastajat, aga tegelikult saabus neid oma vana Jukega kõigest 23 tükki. Samas – toreda idee eest tuleb autotootjat kiita ja neile väljateenitud meediapind eraldada.

Nissanile lisaks puuduvad selle aasta Frankfurdi näituselt  näiteks Alfa Romeo, Aston Martin, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Ferrari, Fiat, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Rolls-Royce, Subaru, Suzuki, Toyota ja Volvo.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.