Transpordiamet vastab: millal alustatakse sel hooajal mootorratta sõidueksamitega?

Transpordiameti sõidueksamitel võivad vahel olla pikad järjekorrad.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Meilt leiab mopeedi, mootorratta, ATV
  • ja kogu varustuse igaüks!
  • MOTOKAUBAD.EE

Kui ilm hakkab kevadel soojaks minema, siis tihti tekib värsketel mootorrattaentusiastidel tung alustada kohe juhilubade tegemisega. Sellest tulenevalt võivad kevadel olla pikad eksamite järjekorrad ning otsustasime uurida transpordiametilt, kuidas sel aastal eksami aegadega on.

Transpordiameti kommunikatsiooni- ja turundusosakonna kommunikatsioonieksperdi Erki Varma sõnul sõltub mootorratta sõidueksamite algus ilmast ja praeguse plaani kohaselt võiksid nad alustada aprilli teises pooles.

Uurides sõidueksami järjekordade kohta vastas Varma: “Hetkel on sõidueksamitele aegu vabalt saada, loodame, et ka mootorratta sõidueksamitele pikki järjekordi ei teki.”

Siin on mõeldud transpordiameti sõidueksameid, mis on raske teekonna viimane samm. Enne transpordiameti sõidueksamit tuleb ära teha transpordiameti teooriaeksam, millele eelneb veel autokool, seega tasub soovijatel varem alustada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.