Bolt asus spetsiaalse patrulliga oma sõidukite parkimiskultuuri parandama

Viimasel ajal on Tallinna tänavatel märgata tähist Bolt Patrol kandvaid autosid. Uurisime, millega täpsemalt tegu.

“Bolt Patrol on osa meie parkimiskultuuri parandamise paketist: loome rakendusesiseseid parkimispiiranguid, saadame sõitjatele korrektse parkimise infot, palume pärast sõidu lõppu tehtavate fotode alusel tõukerataste parkimist korrigeerida, toome linnadesse elektrilisi laadimisjaamu ja meie Bolt Patroli meeskonnad käivad mööda linna valesti pargitud tõukerattaid ümber parkimas,” selgitas Bolti pressiesindaja Liisi Maria Muuli.

Foto: Bolt

Muuli sõnul on Bolt Patroli roll ebakorrektse parkimise tuvastamine ja korrigeerimine. “Kui problemaatiline sõiduk tuleb teisaldada või ümber parkida, saame sellest teate kas andurite abil, mis tuvastavad näiteks pikali kukkunud tõukeratta, või linnakodanike käest, kes saadavad meile teateid meie klienditoe kaudu.

Lisaks jälgib jälgimissüsteem reaalajas võimalikku vandaalitsemist või varguskatseid, hoiatades automaatselt Bolt Patrolit ja operatiivmeeskonda,” lisas Muuli.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.